הטיות פעלים בגרמנית fliessen צורה

X
הטה

סיומת : -iessen

Unregelmäßige Konjugation für das Verb fliessen und Komposita - - s-Ausfall in der 2. Person Singular Präsens Indikativ (du fliesst).Vokalwechsel zwischen Stamm des Präsens (ich fliesse), Stamm des Präteritums (ich floss) und Stamm des Perfekts (geflossen).

כל הצורות

דף זה נועד לעזור לכם ללמוד הטיות פעלים בגרמנית.

בהתבסס על הסיומת, תוכלו לזהות תכונות המשותפות לפעלים שונים. לחץ על הפעלים למעלה כדי לראות את טבלאות ההטיות שלהם.

פרסום
פרסום