הטיות פעלים בגרמנית graben צורה

X
הטה

סיומת : -aben

Unregelmäßige Konjugation für das Verb graben und Komposita - Umgelauteter Stammvokal in der 2. und 3. Person Singular im Präsens (du gräbst). Vokalwechsel zwischen Stamm des Präsens (ich grabe), Stamm des Präteritums (ich grub) und Stamm des Perfekts (gegraben)

כל הצורות

דף זה נועד לעזור לכם ללמוד הטיות פעלים בגרמנית.

בהתבסס על הסיומת, תוכלו לזהות תכונות המשותפות לפעלים שונים. לחץ על הפעלים למעלה כדי לראות את טבלאות ההטיות שלהם.

פרסום
פרסום