הטיות פעלים בגרמנית heiraten צורה

X
הטה

סיומת : -ten

Unregelmäßige Konjugation für die Verben raten, braten und Komposita - Umgelauteter Stammvokal in der 2. und 3. Person Singular im Präsens (du rätst / er rät). Vokalwechsel zwischen Stamm des Präsens (ich rate), Stamm des Präteritums (ich riet) und Stamm des Perfekts (geraten)

כל הצורות

דף זה נועד לעזור לכם ללמוד הטיות פעלים בגרמנית.

בהתבסס על הסיומת, תוכלו לזהות תכונות המשותפות לפעלים שונים. לחץ על הפעלים למעלה כדי לראות את טבלאות ההטיות שלהם.

פרסום
פרסום