הטיות פעלים בגרמנית melken צורה

X
הטה

סיומת : -elken

Doppelte Konjugation für das Verb melken und Komposita: 1) Regelmäßig: ich melke / ich melkte / gemelkt. 2) Unregelmäßig: Ersetzen des -e- des Präsensstammes durch -i- für die 2. und 3. Person Singular Präsens und den Imperativ Singular, durch -o- für das Präteritum (ich molk) und im Perfekt (gemolken).

כל הצורות

דף זה נועד לעזור לכם ללמוד הטיות פעלים בגרמנית.

בהתבסס על הסיומת, תוכלו לזהות תכונות המשותפות לפעלים שונים. לחץ על הפעלים למעלה כדי לראות את טבלאות ההטיות שלהם.

פרסום
פרסום