הטיות פעלים בספרדית llegar צורה

X
הטה

סיומת : -ar

Verbos que terminan en -gar siguen la conjugación regular de los verbos en -ar pero con la alternancia de "g" -> "gu" antes de "e" en 1a pers. sing. de Pretérito perfecto simple de Indicativo (llegué), todas las personas en Presente de Subjuntivo (llegue, llegues…) y 1a pers. pl., 3a persona sing. pl. de Imperativo (lleguemos, llegue, lleguen)

כל הצורות

דף זה נועד לעזור לכם ללמוד הטיות פעלים בספרדית.

בהתבסס על הסיומת, תוכלו לזהות תכונות המשותפות לפעלים שונים. לחץ על הפעלים למעלה כדי לראות את טבלאות ההטיות שלהם.

פרסום
פרסום