הטיות פעלים בספרדית morir צורה

X
הטה

סיומת : -orir

Verbo morir y sus derivados siguen la conjugación regular de los verbos en -ir con alternancia "o" -> "ue" en algunas formas en Imperativo, Presente de Indicativo y Subjuntivo, alternancia "o" -> "u" en algunas formas y en gerundio e irregularidad en participio

2 פעלים דומים:

כל הצורות

דף זה נועד לעזור לכם ללמוד הטיות פעלים בספרדית.

בהתבסס על הסיומת, תוכלו לזהות תכונות המשותפות לפעלים שונים. לחץ על הפעלים למעלה כדי לראות את טבלאות ההטיות שלהם.

פרסום
פרסום