הטיות פעלים בספרדית valer צורה

X
הטה

סיומת : -er

Verbo valer y sus derivados siguen la conjugación regular de los verbos en -er a la excepción de alternancia "l" -> "lg" en algunas formas de Indicativo, Subjuntivo, Imperativo y cambio de "e" -> "d" en todas las personas de Futuro Simple y Condicional Simple de Indicativo

3 פעלים דומים:

כל הצורות

דף זה נועד לעזור לכם ללמוד הטיות פעלים בספרדית.

בהתבסס על הסיומת, תוכלו לזהות תכונות המשותפות לפעלים שונים. לחץ על הפעלים למעלה כדי לראות את טבלאות ההטיות שלהם.

פרסום
פרסום