הטיות פועל אֻפְיַן

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְאוּפְיָין/מְאֻפְיָן
    ani/ata/hume'ufyan/me'ufyan
  • אני/את/היאמְאוּפְיֶינֶת/מְאֻפְיֶנֶת
    ani/at/hime'ufyenet/me'ufyenet
  • אנחנו/אתם/הןמְאוּפְיָינִים/מְאֻפְיָנִים
    anakhnu/atem/henme'ufyanim/me'ufyanim
  • נחנו/אתן/הןמְאוּפְיָינוֹת/מְאֻפְיָנוֹת
    נחנו/aten/henme'ufyanot/me'ufyanot

Past

  • אניאוּפְיַינְתִּי/אֻפְיַנְתִּי
    aniufyanti/ufyanti
  • אתהאוּפְיַינְתָּ/אֻפְיַנְתָּ
    ataufyanta/ufyanta
  • אתאוּפְיַינְתְּ/אֻפְיַנְתְּ
    atufyant/ufyant
  • הואאֻפְיַן/אוּפְיַין
    huufyan/ufyan
  • היאאוּפְיְינָה/אֻפְיְנָה
    hiufyena/ufyena
  • אנחנואוּפְיַינּוּ/אֻפְיַנּוּ
    anakhnuufyanu/ufyanu
  • אתםאוּפְיַינְתֶּם/אֻפְיַנְתֶּם
    atemufyantem/ufyantem
  • אתןאוּפְיַינְתֶּן/אֻפְיַנְתֶּן
    atenufyanten/ufyanten
  • הםאוּפְיְינוּ/אֻפְיְנוּ
    hemufyenu/ufyenu
  • הןאוּפְיְינוּ/אֻפְיְנוּ
    henufyenu/ufyenu

Future

  • אניאֲאוּפְיַין/אֲאֻפְיַן
    ania'ufyan/a'ufyan
  • אתהתְּאוּפְיַין/תְּאֻפְיַן
    atate'ufyan/te'ufyan
  • אתתְּאוּפְיְינִי/תְּאֻפְיְנִי
    atte'ufyeni/te'ufyeni
  • הואיְאוּפְיַין/יְאֻפְיַן
    huye'ufyan/ye'ufyan
  • היאתְּאוּפְיַין/תְּאֻפְיַן
    hite'ufyan/te'ufyan
  • אנחנונְאוּפְיַין/נְאֻפְיַן
    anakhnune'ufyan/ne'ufyan
  • אתםתְּאוּפְיְינוּ/תְּאֻפְיְנוּ
    atemte'ufyenu/te'ufyenu
  • אתןתְּאוּפְיְינוּ/תְּאוּפְיַינָּה/תְּאֻפְיַנָּה/תְּאֻפְיְנוּ
    atente'ufyenu/te'ufyana/te'ufyana/te'ufyenu
  • הםיְאוּפְיְינוּ/יְאֻפְיְנוּ
    hemye'ufyenu/ye'ufyenu
  • הןיְאוּפְיְינוּ/תְּאוּפְיַינָּה/תְּאֻפְיַנָּה/יְאֻפְיְנוּ
    henye'ufyenu/te'ufyana/te'ufyana/ye'ufyenu

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל אֻפְיַן בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "אֻפְיַן", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: תֻּמְרַן, עֻדְכַּן, מֻשְׁכַּן
        פרסום