הטיות פועל גֻּלְעַן

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְגוּלְעָן/מְגֻלְעָן
    ani/ata/humegul'an/megul'an
  • אני/את/היאמְגוּלְעֶנֶת/מְגֻלְעֶנֶת
    ani/at/himegul'enet/megul'enet
  • אנחנו/אתם/הןמְגוּלְעָנִים/מְגֻלְעָנִים
    anakhnu/atem/henmegul'anim/megul'anim
  • נחנו/אתן/הןמְגוּלְעָנוֹת/מְגֻלְעָנוֹת
    נחנו/aten/henmegul'anot/megul'anot

Past

  • אניגּוּלְעַנְתִּי/גֻּלְעַנְתִּי
    anigul'anti/gul'anti
  • אתהגּוּלְעַנְתָּ/גֻּלְעַנְתָּ
    atagul'anta/gul'anta
  • אתגּוּלְעַנְתְּ/גֻּלְעַנְתְּ
    atgul'ant/gul'ant
  • הואגֻּלְעַן/גּוּלְעַן
    hugul'an/gul'an
  • היאגּוּלְעֲנָה/גֻּלְעֲנָה
    higul'ana/gul'ana
  • אנחנוגּוּלְעַנְנוּ/גֻּלְעַנְנוּ
    anakhnugul'anenu/gul'anenu
  • אתםגּוּלְעַנְתֶּם/גֻּלְעַנְתֶּם
    atemgul'antem/gul'antem
  • אתןגּוּלְעַנְתֶּן/גֻּלְעַנְתֶּן
    atengul'anten/gul'anten
  • הםגּוּלְעֲנוּ/גֻּלְעֲנוּ
    hemgul'anu/gul'anu
  • הןגּוּלְעֲנוּ/גֻּלְעֲנוּ
    hengul'anu/gul'anu

Future

  • אניאֲגוּלְעַן/אֲגֻלְעַן
    aniagul'an/agul'an
  • אתהתְּגוּלְעַן/תְּגֻלְעַן
    atategul'an/tegul'an
  • אתתְּגוּלְעֲנִי/תְּגֻלְעֲנִי
    attegul'ani/tegul'ani
  • הואיְגוּלְעַן/יְגֻלְעַן
    huyegul'an/yegul'an
  • היאתְּגוּלְעַן/תְּגֻלְעַן
    hitegul'an/tegul'an
  • אנחנונְגוּלְעַן/נְגֻלְעַן
    anakhnunegul'an/negul'an
  • אתםתְּגוּלְעֲנוּ/תְּגֻלְעֲנוּ
    atemtegul'anu/tegul'anu
  • אתןתְּגוּלְעַנְנָה/תְּגוּלְעֲנוּ/תְּגֻלְעַנְנָה/תְּגֻלְעֲנוּ
    atentegul'anena/tegul'anu/tegul'anena/tegul'anu
  • הםיְגוּלְעֲנוּ/יְגֻלְעֲנוּ
    hemyegul'anu/yegul'anu
  • הןתְּגוּלְעַנְנָה/יְגוּלְעֲנוּ/יְגֻלְעֲנוּ/תְּגֻלְעַנְנָה
    hentegul'anena/yegul'anu/yegul'anu/tegul'anena

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל גֻּלְעַן בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "גֻּלְעַן", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: אֻתְחַל, תֻּפְעַל
        פרסום