הטיות פועל גֻּלַּח

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְגוּלָּח/מְגֻלָּח
    ani/ata/humegulakh/megulakh
  • אני/את/היאמְגוּלַּחַת/מְגֻלַּחַת
    ani/at/himegulakhat/megulakhat
  • אנחנו/אתם/הןמְגוּלָּחִים/מְגֻלָּחִים
    anakhnu/atem/henmegulakhim/megulakhim
  • נחנו/אתן/הןמְגוּלָּחוֹת/מְגֻלָּחוֹת
    נחנו/aten/henmegulakhot/megulakhot

Past

  • אניגּוּלַּחְתִּי/גֻּלַּחְתִּי
    anigulakhti/gulakhti
  • אתהגּוּלַּחְתָּ/גֻּלַּחְתָּ
    atagulakhta/gulakhta
  • אתגּוּלַּחַתְּ/גּוּלַּחְתְּ/גֻּלַּחַתְּ/גֻּלַּחְתְּ
    atgulakhat/gulakht/gulakhat/gulakht
  • הואגֻּלַּח/גּוּלַּח
    hugulakh/gulakh
  • היאגּוּלְּחָה/גֻּלְּחָה
    higulkha/gulkha
  • אנחנוגּוּלַּחְנוּ/גֻּלַּחְנוּ
    anakhnugulakhnu/gulakhnu
  • אתםגּוּלַּחְתֶּם/גֻּלַּחְתֶּם
    atemgulakhtem/gulakhtem
  • אתןגּוּלַּחְתֶּן/גֻּלַּחְתֶּן
    atengulakhten/gulakhten
  • הםגּוּלְּחוּ/גֻּלְּחוּ
    hemgulkhu/gulkhu
  • הןגּוּלְּחוּ/גֻּלְּחוּ
    hengulkhu/gulkhu

Future

  • אניאֲגוּלַּח/אֲגֻלַּח
    aniagulakh/agulakh
  • אתהתְּגוּלַּח/תְּגֻלַּח
    atategulakh/tegulakh
  • אתתְּגוּלְּחִי/תְּגֻלְּחִי
    attegulkhi/tegulkhi
  • הואיְגוּלַּח/יְגֻלַּח
    huyegulakh/yegulakh
  • היאתְּגוּלַּח/תְּגֻלַּח
    hitegulakh/tegulakh
  • אנחנונְגוּלַּח/נְגֻלַּח
    anakhnunegulakh/negulakh
  • אתםתְּגוּלְּחוּ/תְּגֻלְּחוּ
    atemtegulkhu/tegulkhu
  • אתןתְּגוּלְּחוּ/תְּגוּלַּחְנָה/תְּגֻלְּחוּ/תְּגֻלַּחְנָה
    atentegulkhu/tegulakhna/tegulkhu/tegulakhna
  • הםיְגוּלְּחוּ/יְגֻלְּחוּ
    hemyegulkhu/yegulkhu
  • הןיְגוּלְּחוּ/תְּגוּלַּחְנָה/יְגֻלְּחוּ/תְּגֻלַּחְנָה
    henyegulkhu/tegulakhna/yegulkhu/tegulakhna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל גֻּלַּח בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "גֻּלַּח", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: בֻּטַּח, טֻפַּח
        פרסום