הטיות פועל דֹּרַג

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְדוֹרָג/מְדֹרָג
    ani/ata/humedorag/medorag
  • אני/את/היאמְדוֹרֶגֶת/מְדֹרֶגֶת
    ani/at/himedoreget/medoreget
  • אנחנו/אתם/הןמְדוֹרָגִים/מְדֹרָגִים
    anakhnu/atem/henmedoragim/medoragim
  • נחנו/אתן/הןמְדוֹרָגוֹת/מְדֹרָגוֹת
    נחנו/aten/henmedoragot/medoragot

Past

  • אנידּוֹרַגְתִּי/דֹּרַגְתִּי
    anidoragti/doragti
  • אתהדּוֹרַגְתָּ/דֹּרַגְתָּ
    atadoragta/doragta
  • אתדּוֹרַגְתְּ/דֹּרַגְתְּ
    atdoragt/doragt
  • הואדֹּרַג/דּוֹרַג
    hudorag/dorag
  • היאדּוֹרְגָה/דֹּרְגָה
    hidorga/dorga
  • אנחנודּוֹרַגְנוּ/דֹּרַגְנוּ
    anakhnudoragnu/doragnu
  • אתםדּוֹרַגְתֶּם/דֹּרַגְתֶּם
    atemdoragtem/doragtem
  • אתןדּוֹרַגְתֶּן/דֹּרַגְתֶּן
    atendoragten/doragten
  • הםדּוֹרְגוּ/דֹּרְגוּ
    hemdorgu/dorgu
  • הןדּוֹרְגוּ/דֹּרְגוּ
    hendorgu/dorgu

Future

  • אניאֲדוֹרַג/אֲדֹרַג
    aniadorag/adorag
  • אתהתְּדוֹרַג/תְּדֹרַג
    atatedorag/tedorag
  • אתתְּדוֹרְגִי/תְּדֹרְגִי
    attedorgi/tedorgi
  • הואיְדוֹרַג/יְדֹרַג
    huyedorag/yedorag
  • היאתְּדוֹרַג/תְּדֹרַג
    hitedorag/tedorag
  • אנחנונְדוֹרַג/נְדֹרַג
    anakhnunedorag/nedorag
  • אתםתְּדוֹרְגוּ/תְּדֹרְגוּ
    atemtedorgu/tedorgu
  • אתןתְּדוֹרְגוּ/תְּדוֹרַגְנָה/תְּדֹרְגוּ/תְּדֹרַגְנָה
    atentedorgu/tedoragna/tedorgu/tedoragna
  • הםיְדוֹרְגוּ/יְדֹרְגוּ
    hemyedorgu/yedorgu
  • הןיְדוֹרְגוּ/תְּדוֹרַגְנָה/יְדֹרְגוּ/תְּדֹרַגְנָה
    henyedorgu/tedoragna/yedorgu/tedoragna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל דֹּרַג בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "דֹּרַג", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: מֹרַק, פֹּרַק, פֹּרַשׁ
        פרסום