הטיות פועל הֻגְבַּהּ

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּגְבָּהּ/מֻגְבָּהּ
    ani/ata/humugba/mugba
  • אני/את/היאמוּגְבַּהַת/מֻגְבַּהַת
    ani/at/himugbahat/mugbahat
  • אנחנו/אתם/הןמוּגְבָּהִים/מֻגְבָּהִים
    anakhnu/atem/henmugbahim/mugbahim
  • נחנו/אתן/הןמוּגְבָּהוֹת/מֻגְבָּהוֹת
    נחנו/aten/henmugbahot/mugbahot

Past

  • אניהוּגְבַּהְתִּי/הֻגְבַּהְתִּי
    anihugbahti/hugbahti
  • אתההוּגְבַּהְתָּ/הֻגְבַּהְתָּ
    atahugbahta/hugbahta
  • אתהוּגְבַּהְתְּ/הוּגְבַּהַתְּ/הֻגְבַּהַתְּ/הֻגְבַּהְתְּ
    athugbaht/hugbahat/hugbahat/hugbaht
  • הואהֻגְבַּהּ/הוּגְבַּהּ
    huhugba/hugba
  • היאהוּגְבְּהָה/הֻגְבְּהָה
    hihugbeha/hugbeha
  • אנחנוהוּגְבַּהְנוּ/הֻגְבַּהְנוּ
    anakhnuhugbahnu/hugbahnu
  • אתםהוּגְבַּהְתֶּם/הֻגְבַּהְתֶּם
    atemhugbahtem/hugbahtem
  • אתןהוּגְבַּהְתֶּן/הֻגְבַּהְתֶּן
    atenhugbahten/hugbahten
  • הםהוּגְבְּהוּ/הֻגְבְּהוּ
    hemhugbehu/hugbehu
  • הןהוּגְבְּהוּ/הֻגְבְּהוּ
    henhugbehu/hugbehu

Future

  • אניאוּגְבַּהּ/אֻגְבַּהּ
    aniugba/ugba
  • אתהתּוּגְבַּהּ/תֻּגְבַּהּ
    atatugba/tugba
  • אתתּוּגְבְּהִי/תֻּגְבְּהִי
    attugbehi/tugbehi
  • הואיוּגְבַּהּ/יֻגְבַּהּ
    huyugba/yugba
  • היאתּוּגְבַּהּ/תֻּגְבַּהּ
    hitugba/tugba
  • אנחנונוּגְבַּהּ/נֻגְבַּהּ
    anakhnunugba/nugba
  • אתםתּוּגְבְּהוּ/תֻּגְבְּהוּ
    atemtugbehu/tugbehu
  • אתןתּוּגְבַּהְנָה/תּוּגְבְּהוּ/תֻּגְבַּהְנָה/תֻּגְבְּהוּ
    atentugbahna/tugbehu/tugbahna/tugbehu
  • הםיוּגְבְּהוּ/יֻגְבְּהוּ
    hemyugbehu/yugbehu
  • הןתּוּגְבַּהְנָה/יוּגְבְּהוּ/יֻגְבְּהוּ/תֻּגְבַּהְנָה
    hentugbahna/yugbehu/yugbehu/tugbahna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻגְבַּהּ בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻגְבַּהּ", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פרסום