הטיות פועל הֻזְנַק

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּזְנָק/מֻזְנָק
    ani/ata/humuznak/muznak
  • אני/את/היאמוּזְנֶקֶת/מֻזְנֶקֶת
    ani/at/himuzneket/muzneket
  • אנחנו/אתם/הןמוּזְנָקִים/מֻזְנָקִים
    anakhnu/atem/henmuznakim/muznakim
  • נחנו/אתן/הןמוּזְנָקוֹת/מֻזְנָקוֹת
    נחנו/aten/henmuznakot/muznakot

Past

  • אניהוּזְנַקְתִּי/הֻזְנַקְתִּי
    anihuznakti/huznakti
  • אתההוּזְנַקְתָּ/הֻזְנַקְתָּ
    atahuznakta/huznakta
  • אתהוּזְנַקְתְּ/הֻזְנַקְתְּ
    athuznakt/huznakt
  • הואהֻזְנַק/הוּזְנַק
    huhuznak/huznak
  • היאהוּזְנְקָה/הֻזְנְקָה
    hihuzneka/huzneka
  • אנחנוהוּזְנַקְנוּ/הֻזְנַקְנוּ
    anakhnuhuznaknu/huznaknu
  • אתםהוּזְנַקְתֶּם/הֻזְנַקְתֶּם
    atemhuznaktem/huznaktem
  • אתןהוּזְנַקְתֶּן/הֻזְנַקְתֶּן
    atenhuznakten/huznakten
  • הםהוּזְנְקוּ/הֻזְנְקוּ
    hemhuzneku/huzneku
  • הןהוּזְנְקוּ/הֻזְנְקוּ
    henhuzneku/huzneku

Future

  • אניאוּזְנַק/אֻזְנַק
    aniuznak/uznak
  • אתהתּוּזְנַק/תֻּזְנַק
    atatuznak/tuznak
  • אתתּוּזְנְקִי/תֻּזְנְקִי
    attuzneki/tuzneki
  • הואיוּזְנַק/יֻזְנַק
    huyuznak/yuznak
  • היאתּוּזְנַק/תֻּזְנַק
    hituznak/tuznak
  • אנחנונוּזְנַק/נֻזְנַק
    anakhnunuznak/nuznak
  • אתםתּוּזְנְקוּ/תֻּזְנְקוּ
    atemtuzneku/tuzneku
  • אתןתּוּזְנַקְנָה/תּוּזְנְקוּ/תֻּזְנְקוּ/תֻּזְנַקְנָה
    atentuznakna/tuzneku/tuzneku/tuznakna
  • הםיוּזְנְקוּ/יֻזְנְקוּ
    hemyuzneku/yuzneku
  • הןיוּזְנְקוּ/תּוּזְנַקְנָה/יֻזְנְקוּ/תֻּזְנַקְנָה
    henyuzneku/tuznakna/yuzneku/tuznakna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻזְנַק בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻזְנַק", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻכְתַּר, הֻכְלַל, הֻדְפַּס
        פרסום