הטיות פועל הֻחְרַם

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּחְרָם/מֻחְרָם
    ani/ata/humukhram/mukhram
  • אני/את/היאמוּחְרֶמֶת/מֻחְרֶמֶת
    ani/at/himukhremet/mukhremet
  • אנחנו/אתם/הןמוּחְרָמִים/מֻחְרָמִים
    anakhnu/atem/henmukhramim/mukhramim
  • נחנו/אתן/הןמוּחְרָמוֹת/מֻחְרָמוֹת
    נחנו/aten/henmukhramot/mukhramot

Past

  • אניהוּחְרַמְתִּי/הֻחְרַמְתִּי
    anihukhramti/hukhramti
  • אתההוּחְרַמְתָּ/הֻחְרַמְתָּ
    atahukhramta/hukhramta
  • אתהוּחְרַמְתְּ/הֻחְרַמְתְּ
    athukhramt/hukhramt
  • הואהֻחְרַם/הוּחְרַם
    huhukhram/hukhram
  • היאהוּחְרְמָה/הֻחְרְמָה
    hihukhrema/hukhrema
  • אנחנוהוּחְרַמְנוּ/הֻחְרַמְנוּ
    anakhnuhukhramnu/hukhramnu
  • אתםהוּחְרַמְתֶּם/הֻחְרַמְתֶּם
    atemhukhramtem/hukhramtem
  • אתןהוּחְרַמְתֶּן/הֻחְרַמְתֶּן
    atenhukhramten/hukhramten
  • הםהוּחְרְמוּ/הֻחְרְמוּ
    hemhukhremu/hukhremu
  • הןהוּחְרְמוּ/הֻחְרְמוּ
    henhukhremu/hukhremu

Future

  • אניאוּחְרַם/אֻחְרַם
    aniukhram/ukhram
  • אתהתּוּחְרַם/תֻּחְרַם
    atatukhram/tukhram
  • אתתּוּחְרְמִי/תֻּחְרְמִי
    attukhremi/tukhremi
  • הואיוּחְרַם/יֻחְרַם
    huyukhram/yukhram
  • היאתּוּחְרַם/תֻּחְרַם
    hitukhram/tukhram
  • אנחנונוּחְרַם/נֻחְרַם
    anakhnunukhram/nukhram
  • אתםתּוּחְרְמוּ/תֻּחְרְמוּ
    atemtukhremu/tukhremu
  • אתןתּוּחְרַמְנָה/תּוּחְרְמוּ/תֻּחְרְמוּ/תֻּחְרַמְנָה
    atentukhramna/tukhremu/tukhremu/tukhramna
  • הםיוּחְרְמוּ/יֻחְרְמוּ
    hemyukhremu/yukhremu
  • הןתּוּחְרַמְנָה/יוּחְרְמוּ/תֻּחְרַמְנָה/יֻחְרְמוּ
    hentukhramna/yukhremu/tukhramna/yukhremu

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻחְרַם בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻחְרַם", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻצְמַד, הֻנְפַּק, הֻסְדַּר
        פרסום