הטיות פועל הֻטְרַד

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּטְרָד/מֻטְרָד
    ani/ata/humutrad/mutrad
  • אני/את/היאמוּטְרֶדֶת/מֻטְרֶדֶת
    ani/at/himutredet/mutredet
  • אנחנו/אתם/הןמוּטְרָדִים/מֻטְרָדִים
    anakhnu/atem/henmutradim/mutradim
  • נחנו/אתן/הןמוּטְרָדוֹת/מֻטְרָדוֹת
    נחנו/aten/henmutradot/mutradot

Past

  • אניהוּטְרַדְתִּי/הֻטְרַדְתִּי
    anihutradti/hutradti
  • אתההוּטְרַדְתָּ/הֻטְרַדְתָּ
    atahutradta/hutradta
  • אתהוּטְרַדְתְּ/הֻטְרַדְתְּ
    athutradet/hutradet
  • הואהֻטְרַד/הוּטְרַד
    huhutrad/hutrad
  • היאהוּטְרְדָה/הֻטְרְדָה
    hihutreda/hutreda
  • אנחנוהוּטְרַדְנוּ/הֻטְרַדְנוּ
    anakhnuhutradnu/hutradnu
  • אתםהוּטְרַדְתֶּם/הֻטְרַדְתֶּם
    atemhutradtem/hutradtem
  • אתןהוּטְרַדְתֶּן/הֻטְרַדְתֶּן
    atenhutradten/hutradten
  • הםהוּטְרְדוּ/הֻטְרְדוּ
    hemhutredu/hutredu
  • הןהוּטְרְדוּ/הֻטְרְדוּ
    henhutredu/hutredu

Future

  • אניאוּטְרַד/אֻטְרַד
    aniutrad/utrad
  • אתהתּוּטְרַד/תֻּטְרַד
    atatutrad/tutrad
  • אתתּוּטְרְדִי/תֻּטְרְדִי
    attutredi/tutredi
  • הואיוּטְרַד/יֻטְרַד
    huyutrad/yutrad
  • היאתּוּטְרַד/תֻּטְרַד
    hitutrad/tutrad
  • אנחנונוּטְרַד/נֻטְרַד
    anakhnunutrad/nutrad
  • אתםתּוּטְרְדוּ/תֻּטְרְדוּ
    atemtutredu/tutredu
  • אתןתּוּטְרַדְנָה/תּוּטְרְדוּ/תֻּטְרַדְנָה/תֻּטְרְדוּ
    atentutradna/tutredu/tutradna/tutredu
  • הםיוּטְרְדוּ/יֻטְרְדוּ
    hemyutredu/yutredu
  • הןתּוּטְרַדְנָה/יוּטְרְדוּ/תֻּטְרַדְנָה/יֻטְרְדוּ
    hentutradna/yutredu/tutradna/yutredu

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻטְרַד בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻטְרַד", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻרְדַּם, הֻשְׁלַשׁ, הֻשְׁרַשׁ
        פרסום