Download New

הטיות פועל הֻכְרַז

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּכְרָז/מֻכְרָז
    ani/ata/humukhraz/mukhraz
  • אני/את/היאמוּכְרֶזֶת/מֻכְרֶזֶת
    ani/at/himukhrezet/mukhrezet
  • אנחנו/אתם/הןמוּכְרָזִים/מֻכְרָזִים
    anakhnu/atem/henmukhrazim/mukhrazim
  • נחנו/אתן/הןמוּכְרָזוֹת/מֻכְרָזוֹת
    נחנו/aten/henmukhrazot/mukhrazot

Past

  • אניהוּכְרַזְתִּי/הֻכְרַזְתִּי
    anihukhrazti/hukhrazti
  • אתההוּכְרַזְתָּ/הֻכְרַזְתָּ
    atahukhrazta/hukhrazta
  • אתהוּכְרַזְתְּ/הֻכְרַזְתְּ
    athukhrazt/hukhrazt
  • הואהֻכְרַז/הוּכְרַז
    huhukhraz/hukhraz
  • היאהוּכְרְזָה/הֻכְרְזָה
    hihukhreza/hukhreza
  • אנחנוהוּכְרַזְנוּ/הֻכְרַזְנוּ
    anakhnuhukhraznu/hukhraznu
  • אתםהוּכְרַזְתֶּם/הֻכְרַזְתֶּם
    atemhukhraztem/hukhraztem
  • אתןהוּכְרַזְתֶּן/הֻכְרַזְתֶּן
    atenhukhrazten/hukhrazten
  • הםהוּכְרְזוּ/הֻכְרְזוּ
    hemhukhrezu/hukhrezu
  • הןהוּכְרְזוּ/הֻכְרְזוּ
    henhukhrezu/hukhrezu

Future

  • אניאוּכְרַז/אֻכְרַז
    aniukhraz/ukhraz
  • אתהתּוּכְרַז/תֻּכְרַז
    atatukhraz/tukhraz
  • אתתּוּכְרְזִי/תֻּכְרְזִי
    attukhrezi/tukhrezi
  • הואיוּכְרַז/יֻכְרַז
    huyukhraz/yukhraz
  • היאתּוּכְרַז/תֻּכְרַז
    hitukhraz/tukhraz
  • אנחנונוּכְרַז/נֻכְרַז
    anakhnunukhraz/nukhraz
  • אתםתּוּכְרְזוּ/תֻּכְרְזוּ
    atemtukhrezu/tukhrezu
  • אתןתּוּכְרְזוּ/תּוּכְרַזְנָה/תֻּכְרַזְנָה/תֻּכְרְזוּ
    atentukhrezu/tukhrazna/tukhrazna/tukhrezu
  • הםיוּכְרְזוּ/יֻכְרְזוּ
    hemyukhrezu/yukhrezu
  • הןיוּכְרְזוּ/תּוּכְרַזְנָה/יֻכְרְזוּ/תֻּכְרַזְנָה
    henyukhrezu/tukhrazna/yukhrezu/tukhrazna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻכְרַז בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻכְרַז", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻתְפַּל, הֻגְרַל, הֻשְׁמַד
        פרסום