הטיות פועל הֻכַּר

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּכָּר/מֻכָּר
    ani/ata/humukar/mukar
  • אני/את/היאמוּכֶּרֶת/מֻכֶּרֶת
    ani/at/himukeret/mukeret
  • אנחנו/אתם/הןמוּכָּרִים/מֻכָּרִים
    anakhnu/atem/henmukarim/mukarim
  • נחנו/אתן/הןמוּכָּרוֹת/מֻכָּרוֹת
    נחנו/aten/henmukarot/mukarot

Past

  • אניהוּכַּרְתִּי/הֻכַּרְתִּי
    anihukarti/hukarti
  • אתההוּכַּרְתָּ/הֻכַּרְתָּ
    atahukarta/hukarta
  • אתהוּכַּרְתְּ/הֻכַּרְתְּ
    athukart/hukart
  • הואהֻכַּר/הוּכַּר
    huhukar/hukar
  • היאהוּכְּרָה/הֻכְּרָה
    hihukra/hukra
  • אנחנוהוּכַּרְנוּ/הֻכַּרְנוּ
    anakhnuhukarnu/hukarnu
  • אתםהוּכַּרְתֶּם/הֻכַּרְתֶּם
    atemhukartem/hukartem
  • אתןהוּכַּרְתֶּן/הֻכַּרְתֶּן
    atenhukarten/hukarten
  • הםהוּכְּרוּ/הֻכְּרוּ
    hemhukru/hukru
  • הןהוּכְּרוּ/הֻכְּרוּ
    henhukru/hukru

Future

  • אניאוּכַּר/אֻכַּר
    aniukar/ukar
  • אתהתּוּכַּר/תֻּכַּר
    atatukar/tukar
  • אתתּוּכְּרִי/תֻּכְּרִי
    attukri/tukri
  • הואיוּכַּר/יֻכַּר
    huyukar/yukar
  • היאתּוּכַּר/תֻּכַּר
    hitukar/tukar
  • אנחנונוּכַּר/נֻכַּר
    anakhnunukar/nukar
  • אתםתּוּכְּרוּ/תֻּכְּרוּ
    atemtukru/tukru
  • אתןתּוּכְּרוּ/תּוּכַּרְנָה/תֻּכְּרוּ/תֻּכַּרְנָה
    atentukru/tukarna/tukru/tukarna
  • הםיוּכְּרוּ/יֻכְּרוּ
    hemyukru/yukru
  • הןיוּכְּרוּ/תּוּכַּרְנָה/יֻכְּרוּ/תֻּכַּרְנָה
    henyukru/tukarna/yukru/tukarna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻכַּר בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻכַּר", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻשַּׁג, הֻתַּר, הֻגַּשׁ
        פרסום