הטיות פועל הֻלְחַן

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּלְחָן/מֻלְחָן
    ani/ata/humulkhan/mulkhan
  • אני/את/היאמוּלְחֶנֶת/מֻלְחֶנֶת
    ani/at/himulkhenet/mulkhenet
  • אנחנו/אתם/הןמוּלְחָנִים/מֻלְחָנִים
    anakhnu/atem/henmulkhanim/mulkhanim
  • נחנו/אתן/הןמוּלְחָנוֹת/מֻלְחָנוֹת
    נחנו/aten/henmulkhanot/mulkhanot

Past

  • אניהוּלְחַנְתִּי/הֻלְחַנְתִּי
    anihulkhanti/hulkhanti
  • אתההוּלְחַנְתָּ/הֻלְחַנְתָּ
    atahulkhanta/hulkhanta
  • אתהוּלְחַנְתְּ/הֻלְחַנְתְּ
    athulkhant/hulkhant
  • הואהֻלְחַן/הוּלְחַן
    huhulkhan/hulkhan
  • היאהוּלְחֲנָה/הֻלְחֲנָה
    hihulkhana/hulkhana
  • אנחנוהוּלְחַנּוּ/הֻלְחַנּוּ
    anakhnuhulkhanu/hulkhanu
  • אתםהוּלְחַנְתֶּם/הֻלְחַנְתֶּם
    atemhulkhantem/hulkhantem
  • אתןהוּלְחַנְתֶּן/הֻלְחַנְתֶּן
    atenhulkhanten/hulkhanten
  • הםהוּלְחֲנוּ/הֻלְחֲנוּ
    hemhulkhanu/hulkhanu
  • הןהוּלְחֲנוּ/הֻלְחֲנוּ
    henhulkhanu/hulkhanu

Future

  • אניאוּלְחַן/אֻלְחַן
    aniulkhan/ulkhan
  • אתהתּוּלְחַן/תֻּלְחַן
    atatulkhan/tulkhan
  • אתתּוּלְחֲנִי/תֻּלְחֲנִי
    attulkhani/tulkhani
  • הואיוּלְחַן/יֻלְחַן
    huyulkhan/yulkhan
  • היאתּוּלְחַן/תֻּלְחַן
    hitulkhan/tulkhan
  • אנחנונוּלְחַן/נֻלְחַן
    anakhnunulkhan/nulkhan
  • אתםתּוּלְחֲנוּ/תֻּלְחֲנוּ
    atemtulkhanu/tulkhanu
  • אתןתּוּלְחֲנוּ/תּוּלְחַנָּה/תֻּלְחַנָּה/תֻּלְחֲנוּ
    atentulkhanu/tulkhana/tulkhana/tulkhanu
  • הםיוּלְחֲנוּ/יֻלְחֲנוּ
    hemyulkhanu/yulkhanu
  • הןתּוּלְחַנָּה/יוּלְחֲנוּ/יֻלְחֲנוּ/תֻּלְחַנָּה
    hentulkhana/yulkhanu/yulkhanu/tulkhana

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻלְחַן בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻלְחַן", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻטְעַן
        פרסום