הטיות פועל הֻסְכַּם

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּסְכָּם/מֻסְכָּם
    ani/ata/humuskam/muskam
  • אני/את/היאמוּסְכֶּמֶת/מֻסְכֶּמֶת
    ani/at/himuskemet/muskemet
  • אנחנו/אתם/הןמוּסְכָּמִים/מֻסְכָּמִים
    anakhnu/atem/henmuskamim/muskamim
  • נחנו/אתן/הןמוּסְכָּמוֹת/מֻסְכָּמוֹת
    נחנו/aten/henmuskamot/muskamot

Past

  • אניהוּסְכַּמְתִּי/הֻסְכַּמְתִּי
    anihuskamti/huskamti
  • אתההוּסְכַּמְתָּ/הֻסְכַּמְתָּ
    atahuskamta/huskamta
  • אתהוּסְכַּמְתְּ/הֻסְכַּמְתְּ
    athuskamt/huskamt
  • הואהֻסְכַּם/הוּסְכַּם
    huhuskam/huskam
  • היאהוּסְכְּמָה/הֻסְכְּמָה
    hihuskema/huskema
  • אנחנוהוּסְכַּמְנוּ/הֻסְכַּמְנוּ
    anakhnuhuskamnu/huskamnu
  • אתםהוּסְכַּמְתֶּם/הֻסְכַּמְתֶּם
    atemhuskamtem/huskamtem
  • אתןהוּסְכַּמְתֶּן/הֻסְכַּמְתֶּן
    atenhuskamten/huskamten
  • הםהוּסְכְּמוּ/הֻסְכְּמוּ
    hemhuskemu/huskemu
  • הןהוּסְכְּמוּ/הֻסְכְּמוּ
    henhuskemu/huskemu

Future

  • אניאוּסְכַּם/אֻסְכַּם
    aniuskam/uskam
  • אתהתּוּסְכַּם/תֻּסְכַּם
    atatuskam/tuskam
  • אתתּוּסְכְּמִי/תֻּסְכְּמִי
    attuskemi/tuskemi
  • הואיוּסְכַּם/יֻסְכַּם
    huyuskam/yuskam
  • היאתּוּסְכַּם/תֻּסְכַּם
    hituskam/tuskam
  • אנחנונוּסְכַּם/נֻסְכַּם
    anakhnunuskam/nuskam
  • אתםתּוּסְכְּמוּ/תֻּסְכְּמוּ
    atemtuskemu/tuskemu
  • אתןתּוּסְכַּמְנָה/תּוּסְכְּמוּ/תֻּסְכְּמוּ/תֻּסְכַּמְנָה
    atentuskamna/tuskemu/tuskemu/tuskamna
  • הםיוּסְכְּמוּ/יֻסְכְּמוּ
    hemyuskemu/yuskemu
  • הןיוּסְכְּמוּ/תּוּסְכַּמְנָה/יֻסְכְּמוּ/תֻּסְכַּמְנָה
    henyuskemu/tuskamna/yuskemu/tuskamna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻסְכַּם בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻסְכַּם", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻשְׁמַט, הֻבְלַט, הֻנְשַׁם
        פרסום