הטיות פועל הֻסְפַּד

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּסְפָּד/מֻסְפָּד
    ani/ata/humuspad/muspad
  • אני/את/היאמוּסְפֶּדֶת/מֻסְפֶּדֶת
    ani/at/himuspedet/muspedet
  • אנחנו/אתם/הןמוּסְפָּדִים/מֻסְפָּדִים
    anakhnu/atem/henmuspadim/muspadim
  • נחנו/אתן/הןמוּסְפָּדוֹת/מֻסְפָּדוֹת
    נחנו/aten/henmuspadot/muspadot

Past

  • אניהוּסְפַּדְתִּי/הֻסְפַּדְתִּי
    anihuspadti/huspadti
  • אתההוּסְפַּדְתָּ/הֻסְפַּדְתָּ
    atahuspadta/huspadta
  • אתהוּסְפַּדְתְּ/הֻסְפַּדְתְּ
    athuspadet/huspadet
  • הואהֻסְפַּד/הוּסְפַּד
    huhuspad/huspad
  • היאהוּסְפְּדָה/הֻסְפְּדָה
    hihuspeda/huspeda
  • אנחנוהוּסְפַּדְנוּ/הֻסְפַּדְנוּ
    anakhnuhuspadnu/huspadnu
  • אתםהוּסְפַּדְתֶּם/הֻסְפַּדְתֶּם
    atemhuspadtem/huspadtem
  • אתןהוּסְפַּדְתֶּן/הֻסְפַּדְתֶּן
    atenhuspadten/huspadten
  • הםהוּסְפְּדוּ/הֻסְפְּדוּ
    hemhuspedu/huspedu
  • הןהוּסְפְּדוּ/הֻסְפְּדוּ
    henhuspedu/huspedu

Future

  • אניאוּסְפַּד/אֻסְפַּד
    aniuspad/uspad
  • אתהתּוּסְפַּד/תֻּסְפַּד
    atatuspad/tuspad
  • אתתּוּסְפְּדִי/תֻּסְפְּדִי
    attuspedi/tuspedi
  • הואיוּסְפַּד/יֻסְפַּד
    huyuspad/yuspad
  • היאתּוּסְפַּד/תֻּסְפַּד
    hituspad/tuspad
  • אנחנונוּסְפַּד/נֻסְפַּד
    anakhnunuspad/nuspad
  • אתםתּוּסְפְּדוּ/תֻּסְפְּדוּ
    atemtuspedu/tuspedu
  • אתןתּוּסְפְּדוּ/תּוּסְפַּדְנָה/תֻּסְפְּדוּ/תֻּסְפַּדְנָה
    atentuspedu/tuspadna/tuspedu/tuspadna
  • הםיוּסְפְּדוּ/יֻסְפְּדוּ
    hemyuspedu/yuspedu
  • הןיוּסְפְּדוּ/תּוּסְפַּדְנָה/יֻסְפְּדוּ/תֻּסְפַּדְנָה
    henyuspedu/tuspadna/yuspedu/tuspadna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻסְפַּד בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻסְפַּד", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻדְפַּס, הֻגְרַל
        פרסום