הטיות פועל הֻסְתַּר

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּסְתָּר/מֻסְתָּר
    ani/ata/humustar/mustar
  • אני/את/היאמוּסְתֶּרֶת/מֻסְתֶּרֶת
    ani/at/himusteret/musteret
  • אנחנו/אתם/הןמוּסְתָּרִים/מֻסְתָּרִים
    anakhnu/atem/henmustarim/mustarim
  • נחנו/אתן/הןמוּסְתָּרוֹת/מֻסְתָּרוֹת
    נחנו/aten/henmustarot/mustarot

Past

  • אניהוּסְתַּרְתִּי/הֻסְתַּרְתִּי
    anihustarti/hustarti
  • אתההוּסְתַּרְתָּ/הֻסְתַּרְתָּ
    atahustarta/hustarta
  • אתהוּסְתַּרְתְּ/הֻסְתַּרְתְּ
    athustart/hustart
  • הואהֻסְתַּר/הוּסְתַּר
    huhustar/hustar
  • היאהוּסְתְּרָה/הֻסְתְּרָה
    hihustera/hustera
  • אנחנוהוּסְתַּרְנוּ/הֻסְתַּרְנוּ
    anakhnuhustarnu/hustarnu
  • אתםהוּסְתַּרְתֶּם/הֻסְתַּרְתֶּם
    atemhustartem/hustartem
  • אתןהוּסְתַּרְתֶּן/הֻסְתַּרְתֶּן
    atenhustarten/hustarten
  • הםהוּסְתְּרוּ/הֻסְתְּרוּ
    hemhusteru/husteru
  • הןהוּסְתְּרוּ/הֻסְתְּרוּ
    henhusteru/husteru

Future

  • אניאוּסְתַּר/אֻסְתַּר
    aniustar/ustar
  • אתהתּוּסְתַּר/תֻּסְתַּר
    atatustar/tustar
  • אתתּוּסְתְּרִי/תֻּסְתְּרִי
    attusteri/tusteri
  • הואיוּסְתַּר/יֻסְתַּר
    huyustar/yustar
  • היאתּוּסְתַּר/תֻּסְתַּר
    hitustar/tustar
  • אנחנונוּסְתַּר/נֻסְתַּר
    anakhnunustar/nustar
  • אתםתּוּסְתְּרוּ/תֻּסְתְּרוּ
    atemtusteru/tusteru
  • אתןתּוּסְתְּרוּ/תּוּסְתַּרְנָה/תֻּסְתְּרוּ/תֻּסְתַּרְנָה
    atentusteru/tustarna/tusteru/tustarna
  • הםיוּסְתְּרוּ/יֻסְתְּרוּ
    hemyusteru/yusteru
  • הןיוּסְתְּרוּ/תּוּסְתַּרְנָה/יֻסְתְּרוּ/תֻּסְתַּרְנָה
    henyusteru/tustarna/yusteru/tustarna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻסְתַּר בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻסְתַּר", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻטְבַּל, הֻפְקַר, הֻרְכַּב
        פרסום