הטיות פועל הֻפְגַּז

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּפְגָּז/מֻפְגָּז
    ani/ata/humufgaz/mufgaz
  • אני/את/היאמוּפְגֶּזֶת/מֻפְגֶּזֶת
    ani/at/himufgezet/mufgezet
  • אנחנו/אתם/הןמוּפְגָּזִים/מֻפְגָּזִים
    anakhnu/atem/henmufgazim/mufgazim
  • נחנו/אתן/הןמוּפְגָּזוֹת/מֻפְגָּזוֹת
    נחנו/aten/henmufgazot/mufgazot

Past

  • אניהוּפְגַּזְתִּי/הֻפְגַּזְתִּי
    anihufgazti/hufgazti
  • אתההוּפְגַּזְתָּ/הֻפְגַּזְתָּ
    atahufgazta/hufgazta
  • אתהוּפְגַּזְתְּ/הֻפְגַּזְתְּ
    athufgazt/hufgazt
  • הואהֻפְגַּז/הוּפְגַּז
    huhufgaz/hufgaz
  • היאהוּפְגְּזָה/הֻפְגְּזָה
    hihufgeza/hufgeza
  • אנחנוהוּפְגַּזְנוּ/הֻפְגַּזְנוּ
    anakhnuhufgaznu/hufgaznu
  • אתםהוּפְגַּזְתֶּם/הֻפְגַּזְתֶּם
    atemhufgaztem/hufgaztem
  • אתןהוּפְגַּזְתֶּן/הֻפְגַּזְתֶּן
    atenhufgazten/hufgazten
  • הםהוּפְגְּזוּ/הֻפְגְּזוּ
    hemhufgezu/hufgezu
  • הןהוּפְגְּזוּ/הֻפְגְּזוּ
    henhufgezu/hufgezu

Future

  • אניאוּפְגַּז/אֻפְגַּז
    aniufgaz/ufgaz
  • אתהתּוּפְגַּז/תֻּפְגַּז
    atatufgaz/tufgaz
  • אתתּוּפְגְּזִי/תֻּפְגְּזִי
    attufgezi/tufgezi
  • הואיוּפְגַּז/יֻפְגַּז
    huyufgaz/yufgaz
  • היאתּוּפְגַּז/תֻּפְגַּז
    hitufgaz/tufgaz
  • אנחנונוּפְגַּז/נֻפְגַּז
    anakhnunufgaz/nufgaz
  • אתםתּוּפְגְּזוּ/תֻּפְגְּזוּ
    atemtufgezu/tufgezu
  • אתןתּוּפְגַּזְנָה/תּוּפְגְּזוּ/תֻּפְגַּזְנָה/תֻּפְגְּזוּ
    atentufgazna/tufgezu/tufgazna/tufgezu
  • הםיוּפְגְּזוּ/יֻפְגְּזוּ
    hemyufgezu/yufgezu
  • הןתּוּפְגַּזְנָה/יוּפְגְּזוּ/תֻּפְגַּזְנָה/יֻפְגְּזוּ
    hentufgazna/yufgezu/tufgazna/yufgezu

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻפְגַּז בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻפְגַּז", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻסְרַט, הֻרְכַּב, הֻפְרַשׁ
        פרסום