הטיות פועל הֻפְלַל

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּפְלָל/מֻפְלָל
    ani/ata/humuflal/muflal
  • אני/את/היאמוּפְלֶלֶת/מֻפְלֶלֶת
    ani/at/himuflelet/muflelet
  • אנחנו/אתם/הןמוּפְלָלִים/מֻפְלָלִים
    anakhnu/atem/henmuflalim/muflalim
  • נחנו/אתן/הןמוּפְלָלוֹת/מֻפְלָלוֹת
    נחנו/aten/henmuflalot/muflalot

Past

  • אניהוּפְלַלְתִּי/הֻפְלַלְתִּי
    anihuflalti/huflalti
  • אתההוּפְלַלְתָּ/הֻפְלַלְתָּ
    atahuflalta/huflalta
  • אתהוּפְלַלְתְּ/הֻפְלַלְתְּ
    athuflalt/huflalt
  • הואהֻפְלַל/הוּפְלַל
    huhuflal/huflal
  • היאהוּפְלְלָה/הֻפְלְלָה
    hihuflela/huflela
  • אנחנוהוּפְלַלְנוּ/הֻפְלַלְנוּ
    anakhnuhuflalnu/huflalnu
  • אתםהוּפְלַלְתֶּם/הֻפְלַלְתֶּם
    atemhuflaltem/huflaltem
  • אתןהוּפְלַלְתֶּן/הֻפְלַלְתֶּן
    atenhuflalten/huflalten
  • הםהוּפְלְלוּ/הֻפְלְלוּ
    hemhuflelu/huflelu
  • הןהוּפְלְלוּ/הֻפְלְלוּ
    henhuflelu/huflelu

Future

  • אניאוּפְלַל/אֻפְלַל
    aniuflal/uflal
  • אתהתּוּפְלַל/תֻּפְלַל
    atatuflal/tuflal
  • אתתּוּפְלְלִי/תֻּפְלְלִי
    attufleli/tufleli
  • הואיוּפְלַל/יֻפְלַל
    huyuflal/yuflal
  • היאתּוּפְלַל/תֻּפְלַל
    hituflal/tuflal
  • אנחנונוּפְלַל/נֻפְלַל
    anakhnunuflal/nuflal
  • אתםתּוּפְלְלוּ/תֻּפְלְלוּ
    atemtuflelu/tuflelu
  • אתןתּוּפְלַלְנָה/תּוּפְלְלוּ/תֻּפְלַלְנָה/תֻּפְלְלוּ
    atentuflalna/tuflelu/tuflalna/tuflelu
  • הםיוּפְלְלוּ/יֻפְלְלוּ
    hemyuflelu/yuflelu
  • הןתּוּפְלַלְנָה/יוּפְלְלוּ/יֻפְלְלוּ/תֻּפְלַלְנָה
    hentuflalna/yuflelu/yuflelu/tuflalna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻפְלַל בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻפְלַל", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻחְלַף, הֻבְרַשׁ, הֻחְמַץ
        פרסום