Download New

הטיות פועל הֻפְצַץ

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּפְצָץ/מֻפְצָץ
    ani/ata/humuftzatz/muftzatz
  • אני/את/היאמוּפְצֶצֶת/מֻפְצֶצֶת
    ani/at/himuftzetzet/muftzetzet
  • אנחנו/אתם/הןמוּפְצָצִים/מֻפְצָצִים
    anakhnu/atem/henmuftzatzim/muftzatzim
  • נחנו/אתן/הןמוּפְצָצוֹת/מֻפְצָצוֹת
    נחנו/aten/henmuftzatzot/muftzatzot

Past

  • אניהוּפְצַצְתִּי/הֻפְצַצְתִּי
    anihuftzatzti/huftzatzti
  • אתההוּפְצַצְתָּ/הֻפְצַצְתָּ
    atahuftzatzta/huftzatzta
  • אתהוּפְצַצְתְּ/הֻפְצַצְתְּ
    athuftzatzt/huftzatzt
  • הואהֻפְצַץ/הוּפְצַץ
    huhuftzatz/huftzatz
  • היאהוּפְצְצָה/הֻפְצְצָה
    hihuftzetza/huftzetza
  • אנחנוהוּפְצַצְנוּ/הֻפְצַצְנוּ
    anakhnuhuftzatznu/huftzatznu
  • אתםהוּפְצַצְתֶּם/הֻפְצַצְתֶּם
    atemhuftzatztem/huftzatztem
  • אתןהוּפְצַצְתֶּן/הֻפְצַצְתֶּן
    atenhuftzatzten/huftzatzten
  • הםהוּפְצְצוּ/הֻפְצְצוּ
    hemhuftzetzu/huftzetzu
  • הןהוּפְצְצוּ/הֻפְצְצוּ
    henhuftzetzu/huftzetzu

Future

  • אניאוּפְצַץ/אֻפְצַץ
    aniuftzatz/uftzatz
  • אתהתּוּפְצַץ/תֻּפְצַץ
    atatuftzatz/tuftzatz
  • אתתּוּפְצְצִי/תֻּפְצְצִי
    attuftzetzi/tuftzetzi
  • הואיוּפְצַץ/יֻפְצַץ
    huyuftzatz/yuftzatz
  • היאתּוּפְצַץ/תֻּפְצַץ
    hituftzatz/tuftzatz
  • אנחנונוּפְצַץ/נֻפְצַץ
    anakhnunuftzatz/nuftzatz
  • אתםתּוּפְצְצוּ/תֻּפְצְצוּ
    atemtuftzetzu/tuftzetzu
  • אתןתּוּפְצְצוּ/תּוּפְצַצְנָה/תֻּפְצְצוּ/תֻּפְצַצְנָה
    atentuftzetzu/tuftzatzna/tuftzetzu/tuftzatzna
  • הםיוּפְצְצוּ/יֻפְצְצוּ
    hemyuftzetzu/yuftzetzu
  • הןיוּפְצְצוּ/תּוּפְצַצְנָה/יֻפְצְצוּ/תֻּפְצַצְנָה
    henyuftzetzu/tuftzatzna/yuftzetzu/tuftzatzna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻפְצַץ בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻפְצַץ", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻשְׁלַשׁ, הֻצְמַד, הֻרְכַּב
        פרסום