הטיות פועל הֻפְקַר

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּפְקָר/מֻפְקָר
    ani/ata/humufkar/mufkar
  • אני/את/היאמוּפְקֶרֶת/מֻפְקֶרֶת
    ani/at/himufkeret/mufkeret
  • אנחנו/אתם/הןמוּפְקָרִים/מֻפְקָרִים
    anakhnu/atem/henmufkarim/mufkarim
  • נחנו/אתן/הןמוּפְקָרוֹת/מֻפְקָרוֹת
    נחנו/aten/henmufkarot/mufkarot

Past

  • אניהוּפְקַרְתִּי/הֻפְקַרְתִּי
    anihufkarti/hufkarti
  • אתההוּפְקַרְתָּ/הֻפְקַרְתָּ
    atahufkarta/hufkarta
  • אתהוּפְקַרְתְּ/הֻפְקַרְתְּ
    athufkart/hufkart
  • הואהֻפְקַר/הוּפְקַר
    huhufkar/hufkar
  • היאהוּפְקְרָה/הֻפְקְרָה
    hihufkera/hufkera
  • אנחנוהוּפְקַרְנוּ/הֻפְקַרְנוּ
    anakhnuhufkarnu/hufkarnu
  • אתםהוּפְקַרְתֶּם/הֻפְקַרְתֶּם
    atemhufkartem/hufkartem
  • אתןהוּפְקַרְתֶּן/הֻפְקַרְתֶּן
    atenhufkarten/hufkarten
  • הםהוּפְקְרוּ/הֻפְקְרוּ
    hemhufkeru/hufkeru
  • הןהוּפְקְרוּ/הֻפְקְרוּ
    henhufkeru/hufkeru

Future

  • אניאוּפְקַר/אֻפְקַר
    aniufkar/ufkar
  • אתהתּוּפְקַר/תֻּפְקַר
    atatufkar/tufkar
  • אתתּוּפְקְרִי/תֻּפְקְרִי
    attufkeri/tufkeri
  • הואיוּפְקַר/יֻפְקַר
    huyufkar/yufkar
  • היאתּוּפְקַר/תֻּפְקַר
    hitufkar/tufkar
  • אנחנונוּפְקַר/נֻפְקַר
    anakhnunufkar/nufkar
  • אתםתּוּפְקְרוּ/תֻּפְקְרוּ
    atemtufkeru/tufkeru
  • אתןתּוּפְקַרְנָה/תּוּפְקְרוּ/תֻּפְקַרְנָה/תֻּפְקְרוּ
    atentufkarna/tufkeru/tufkarna/tufkeru
  • הםיוּפְקְרוּ/יֻפְקְרוּ
    hemyufkeru/yufkeru
  • הןתּוּפְקַרְנָה/יוּפְקְרוּ/תֻּפְקַרְנָה/יֻפְקְרוּ
    hentufkarna/yufkeru/tufkarna/yufkeru

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻפְקַר בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻפְקַר", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻטְרַד, הֻקְסַם, הֻחְרַם
        פרסום