הטיות פועל הֻקְהַל

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּקְהָל/מֻקְהָל
    ani/ata/humukhal/mukhal
  • אני/את/היאמוּקְהֶלֶת/מֻקְהֶלֶת
    ani/at/himukhelet/mukhelet
  • אנחנו/אתם/הןמוּקְהָלִים/מֻקְהָלִים
    anakhnu/atem/henmukhalim/mukhalim
  • נחנו/אתן/הןמוּקְהָלוֹת/מֻקְהָלוֹת
    נחנו/aten/henmukhalot/mukhalot

Past

  • אניהוּקְהַלְתִּי/הֻקְהַלְתִּי
    anihukhalti/hukhalti
  • אתההוּקְהַלְתָּ/הֻקְהַלְתָּ
    atahukhalta/hukhalta
  • אתהוּקְהַלְתְּ/הֻקְהַלְתְּ
    athukhalt/hukhalt
  • הואהֻקְהַל/הוּקְהַל
    huhukhal/hukhal
  • היאהוּקְהֲלָה/הֻקְהֲלָה
    hihukhala/hukhala
  • אנחנוהוּקְהַלְנוּ/הֻקְהַלְנוּ
    anakhnuhukhalnu/hukhalnu
  • אתםהוּקְהַלְתֶּם/הֻקְהַלְתֶּם
    atemhukhaltem/hukhaltem
  • אתןהוּקְהַלְתֶּן/הֻקְהַלְתֶּן
    atenhukhalten/hukhalten
  • הםהוּקְהֲלוּ/הֻקְהֲלוּ
    hemhukhalu/hukhalu
  • הןהוּקְהֲלוּ/הֻקְהֲלוּ
    henhukhalu/hukhalu

Future

  • אניאוּקְהַל/אֻקְהַל
    aniukhal/ukhal
  • אתהתּוּקְהַל/תֻּקְהַל
    atatukhal/tukhal
  • אתתּוּקְהֲלִי/תֻּקְהֲלִי
    attukhali/tukhali
  • הואיוּקְהַל/יֻקְהַל
    huyukhal/yukhal
  • היאתּוּקְהַל/תֻּקְהַל
    hitukhal/tukhal
  • אנחנונוּקְהַל/נֻקְהַל
    anakhnunukhal/nukhal
  • אתםתּוּקְהֲלוּ/תֻּקְהֲלוּ
    atemtukhalu/tukhalu
  • אתןתּוּקְהֲלוּ/תּוּקְהַלְנָה/תֻּקְהַלְנָה/תֻּקְהֲלוּ
    atentukhalu/tukhalna/tukhalna/tukhalu
  • הםיוּקְהֲלוּ/יֻקְהֲלוּ
    hemyukhalu/yukhalu
  • הןתּוּקְהַלְנָה/יוּקְהֲלוּ/תֻּקְהַלְנָה/יֻקְהֲלוּ
    hentukhalna/yukhalu/tukhalna/yukhalu

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻקְהַל בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻקְהַל", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻכְחַד, הֻנְהַג, הֻצְהַב
        פרסום