הטיות פועל הֻשְׁחַת

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּשְׁחָת/מֻשְׁחָת
    ani/ata/humushkhat/mushkhat
  • אני/את/היאמוּשְׁחֶתֶת/מֻשְׁחֶתֶת
    ani/at/himushkhetet/mushkhetet
  • אנחנו/אתם/הןמוּשְׁחָתִים/מֻשְׁחָתִים
    anakhnu/atem/henmushkhatim/mushkhatim
  • נחנו/אתן/הןמוּשְׁחָתוֹת/מֻשְׁחָתוֹת
    נחנו/aten/henmushkhatot/mushkhatot

Past

  • אניהוּשְׁחַתִּי/הֻשְׁחַתִּי
    anihushkhati/hushkhati
  • אתההוּשְׁחַתָּ/הֻשְׁחַתָּ
    atahushkhata/hushkhata
  • אתהוּשְׁחַתְּ/הֻשְׁחַתְּ
    athushkhat/hushkhat
  • הואהֻשְׁחַת/הוּשְׁחַת
    huhushkhat/hushkhat
  • היאהוּשְׁחֲתָה/הֻשְׁחֲתָה
    hihushkhata/hushkhata
  • אנחנוהוּשְׁחַתְנוּ/הֻשְׁחַתְנוּ
    anakhnuhushkhatnu/hushkhatnu
  • אתםהוּשְׁחַתֶּם/הֻשְׁחַתֶּם
    atemhushkhatem/hushkhatem
  • אתןהוּשְׁחַתֶּן/הֻשְׁחַתֶּן
    atenhushkhaten/hushkhaten
  • הםהוּשְׁחֲתוּ/הֻשְׁחֲתוּ
    hemhushkhatu/hushkhatu
  • הןהוּשְׁחֲתוּ/הֻשְׁחֲתוּ
    henhushkhatu/hushkhatu

Future

  • אניאוּשְׁחַת/אֻשְׁחַת
    aniushkhat/ushkhat
  • אתהתּוּשְׁחַת/תֻּשְׁחַת
    atatushkhat/tushkhat
  • אתתּוּשְׁחֲתִי/תֻּשְׁחֲתִי
    attushkhati/tushkhati
  • הואיוּשְׁחַת/יֻשְׁחַת
    huyushkhat/yushkhat
  • היאתּוּשְׁחַת/תֻּשְׁחַת
    hitushkhat/tushkhat
  • אנחנונוּשְׁחַת/נֻשְׁחַת
    anakhnunushkhat/nushkhat
  • אתםתּוּשְׁחֲתוּ/תֻּשְׁחֲתוּ
    atemtushkhatu/tushkhatu
  • אתןתּוּשְׁחֲתוּ/תּוּשְׁחַתְנָה/תֻּשְׁחֲתוּ/תֻּשְׁחַתְנָה
    atentushkhatu/tushkhatna/tushkhatu/tushkhatna
  • הםיוּשְׁחֲתוּ/יֻשְׁחֲתוּ
    hemyushkhatu/yushkhatu
  • הןיוּשְׁחֲתוּ/תּוּשְׁחַתְנָה/תֻּשְׁחַתְנָה/יֻשְׁחֲתוּ
    henyushkhatu/tushkhatna/tushkhatna/yushkhatu

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻשְׁחַת בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻשְׁחַת", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻפְחַת
        פרסום