הטיות פועל הֻתְרַם

X
הטה

בניין הופעל

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמוּתְרָם/מֻתְרָם
    ani/ata/humutram/mutram
  • אני/את/היאמוּתְרֶמֶת/מֻתְרֶמֶת
    ani/at/himutremet/mutremet
  • אנחנו/אתם/הןמוּתְרָמִים/מֻתְרָמִים
    anakhnu/atem/henmutramim/mutramim
  • נחנו/אתן/הןמוּתְרָמוֹת/מֻתְרָמוֹת
    נחנו/aten/henmutramot/mutramot

Past

  • אניהוּתְרַמְתִּי/הֻתְרַמְתִּי
    anihutramti/hutramti
  • אתההוּתְרַמְתָּ/הֻתְרַמְתָּ
    atahutramta/hutramta
  • אתהוּתְרַמְתְּ/הֻתְרַמְתְּ
    athutramt/hutramt
  • הואהֻתְרַם/הוּתְרַם
    huhutram/hutram
  • היאהוּתְרְמָה/הֻתְרְמָה
    hihutrema/hutrema
  • אנחנוהוּתְרַמְנוּ/הֻתְרַמְנוּ
    anakhnuhutramnu/hutramnu
  • אתםהוּתְרַמְתֶּם/הֻתְרַמְתֶּם
    atemhutramtem/hutramtem
  • אתןהוּתְרַמְתֶּן/הֻתְרַמְתֶּן
    atenhutramten/hutramten
  • הםהוּתְרְמוּ/הֻתְרְמוּ
    hemhutremu/hutremu
  • הןהוּתְרְמוּ/הֻתְרְמוּ
    henhutremu/hutremu

Future

  • אניאוּתְרַם/אֻתְרַם
    aniutram/utram
  • אתהתּוּתְרַם/תֻּתְרַם
    atatutram/tutram
  • אתתּוּתְרְמִי/תֻּתְרְמִי
    attutremi/tutremi
  • הואיוּתְרַם/יֻתְרַם
    huyutram/yutram
  • היאתּוּתְרַם/תֻּתְרַם
    hitutram/tutram
  • אנחנונוּתְרַם/נֻתְרַם
    anakhnunutram/nutram
  • אתםתּוּתְרְמוּ/תֻּתְרְמוּ
    atemtutremu/tutremu
  • אתןתּוּתְרַמְנָה/תּוּתְרְמוּ/תֻּתְרַמְנָה/תֻּתְרְמוּ
    atentutramna/tutremu/tutramna/tutremu
  • הםיוּתְרְמוּ/יֻתְרְמוּ
    hemyutremu/yutremu
  • הןתּוּתְרַמְנָה/יוּתְרְמוּ/יֻתְרְמוּ/תֻּתְרַמְנָה
    hentutramna/yutremu/yutremu/tutramna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל הֻתְרַם בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "הֻתְרַם", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: הֻתְקַף, הֻתְסַס, הֻשְׁפַּל
        פרסום