הטיות פועל חוֹרַר

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְחוֹרָר
    ani/ata/humekhorar
  • אני/את/היאמְחוֹרֶרֶת
    ani/at/himekhoreret
  • אנחנו/אתם/הןמְחוֹרָרִים
    anakhnu/atem/henmekhorarim
  • נחנו/אתן/הןמְחוֹרָרוֹת
    נחנו/aten/henmekhorarot

Past

  • אניחוֹרַרְתִּי
    anikhorarti
  • אתהחוֹרַרְתָּ
    atakhorarta
  • אתחוֹרַרְתְּ
    atkhorart
  • הואחוֹרַר
    hukhorar
  • היאחוֹרְרָה
    hikhorera
  • אנחנוחוֹרַרְנוּ
    anakhnukhorarnu
  • אתםחוֹרַרְתֶּם
    atemkhorartem
  • אתןחוֹרַרְתֶּן
    atenkhorarten
  • הםחוֹרְרוּ
    hemkhoreru
  • הןחוֹרְרוּ
    henkhoreru

Future

  • אניאֲחוֹרַר
    aniakhorar
  • אתהתְּחוֹרַר
    atatekhorar
  • אתתְּחוֹרְרִי
    attekhoreri
  • הואיְחוֹרַר
    huyekhorar
  • היאתְּחוֹרַר
    hitekhorar
  • אנחנונְחוֹרַר
    anakhnunekhorar
  • אתםתְּחוֹרְרוּ
    atemtekhoreru
  • אתןתְּחוֹרְרוּ/תְּחוֹרַרְנָה
    atentekhoreru/tekhorarna
  • הםיְחוֹרְרוּ
    hemyekhoreru
  • הןיְחוֹרְרוּ/תְּחוֹרַרְנָה
    henyekhoreru/tekhorarna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל חוֹרַר בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "חוֹרַר", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: אוֹשַׁשׁ, כּוֹפַף, רוֹמַם
        פרסום