הטיות פועל טֻוַּח

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְטוּוָּח/מְטֻוָּח
    ani/ata/humetuvakh/metuvakh
  • אני/את/היאמְטוּוַּחַת/מְטֻוַּחַת
    ani/at/himetuvakhat/metuvakhat
  • אנחנו/אתם/הןמְטוּוָּחִים/מְטֻוָּחִים
    anakhnu/atem/henmetuvakhim/metuvakhim
  • נחנו/אתן/הןמְטוּוָּחוֹת/מְטֻוָּחוֹת
    נחנו/aten/henmetuvakhot/metuvakhot

Past

  • אניטוּוַּחְתִּי/טֻוַּחְתִּי
    anituvakhti/tuvakhti
  • אתהטוּוַּחְתָּ/טֻוַּחְתָּ
    atatuvakhta/tuvakhta
  • אתטוּוַּחְתְּ/טוּוַּחַתְּ/טֻוַּחְתְּ/טֻוַּחַתְּ
    attuvakht/tuvakhat/tuvakht/tuvakhat
  • הואטֻוַּח/טוּוַּח
    hutuvakh/tuvakh
  • היאטוּוְּחָה/טֻוְּחָה
    hituvkha/tuvkha
  • אנחנוטוּוַּחְנוּ/טֻוַּחְנוּ
    anakhnutuvakhnu/tuvakhnu
  • אתםטוּוַּחְתֶּם/טֻוַּחְתֶּם
    atemtuvakhtem/tuvakhtem
  • אתןטוּוַּחְתֶּן/טֻוַּחְתֶּן
    atentuvakhten/tuvakhten
  • הםטוּוְּחוּ/טֻוְּחוּ
    hemtuvkhu/tuvkhu
  • הןטוּוְּחוּ/טֻוְּחוּ
    hentuvkhu/tuvkhu

Future

  • אניאֲטוּוַּח/אֲטֻוַּח
    aniatuvakh/atuvakh
  • אתהתְּטוּוַּח/תְּטֻוַּח
    atatetuvakh/tetuvakh
  • אתתְּטוּוְּחִי/תְּטֻוְּחִי
    attetuvkhi/tetuvkhi
  • הואיְטוּוַּח/יְטֻוַּח
    huyetuvakh/yetuvakh
  • היאתְּטוּוַּח/תְּטֻוַּח
    hitetuvakh/tetuvakh
  • אנחנונְטוּוַּח/נְטֻוַּח
    anakhnunetuvakh/netuvakh
  • אתםתְּטוּוְּחוּ/תְּטֻוְּחוּ
    atemtetuvkhu/tetuvkhu
  • אתןתְּטוּוְּחוּ/תְּטוּוַּחְנָה/תְּטֻוַּחְנָה/תְּטֻוְּחוּ
    atentetuvkhu/tetuvakhna/tetuvakhna/tetuvkhu
  • הםיְטוּוְּחוּ/יְטֻוְּחוּ
    hemyetuvkhu/yetuvkhu
  • הןתְּטוּוַּחְנָה/יְטוּוְּחוּ/יְטֻוְּחוּ/תְּטֻוַּחְנָה
    hentetuvakhna/yetuvkhu/yetuvkhu/tetuvakhna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל טֻוַּח בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "טֻוַּח", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: בֻּטַּח, שֻׁטַּח, שֻׁלַּח
        פרסום