הטיות פועל טֻרְטַר

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְטוּרְטָר/מְטֻרְטָר
    ani/ata/humeturtar/meturtar
  • אני/את/היאמְטוּרְטֶרֶת/מְטֻרְטֶרֶת
    ani/at/himeturteret/meturteret
  • אנחנו/אתם/הןמְטוּרְטָרִים/מְטֻרְטָרִים
    anakhnu/atem/henmeturtarim/meturtarim
  • נחנו/אתן/הןמְטוּרְטָרוֹת/מְטֻרְטָרוֹת
    נחנו/aten/henmeturtarot/meturtarot

Past

  • אניטוּרְטַרְתִּי/טֻרְטַרְתִּי
    aniturtarti/turtarti
  • אתהטוּרְטַרְתָּ/טֻרְטַרְתָּ
    ataturtarta/turtarta
  • אתטוּרְטַרְתְּ/טֻרְטַרְתְּ
    atturtart/turtart
  • הואטֻרְטַר/טוּרְטַר
    huturtar/turtar
  • היאטוּרְטְרָה/טֻרְטְרָה
    hiturtera/turtera
  • אנחנוטוּרְטַרְנוּ/טֻרְטַרְנוּ
    anakhnuturtarnu/turtarnu
  • אתםטוּרְטַרְתֶּם/טֻרְטַרְתֶּם
    atemturtartem/turtartem
  • אתןטוּרְטַרְתֶּן/טֻרְטַרְתֶּן
    atenturtarten/turtarten
  • הםטוּרְטְרוּ/טֻרְטְרוּ
    hemturteru/turteru
  • הןטוּרְטְרוּ/טֻרְטְרוּ
    henturteru/turteru

Future

  • אניאֲטוּרְטַר/אֲטֻרְטַר
    aniaturtar/aturtar
  • אתהתְּטוּרְטַר/תְּטֻרְטַר
    atateturtar/teturtar
  • אתתְּטוּרְטְרִי/תְּטֻרְטְרִי
    atteturteri/teturteri
  • הואיְטוּרְטַר/יְטֻרְטַר
    huyeturtar/yeturtar
  • היאתְּטוּרְטַר/תְּטֻרְטַר
    hiteturtar/teturtar
  • אנחנונְטוּרְטַר/נְטֻרְטַר
    anakhnuneturtar/neturtar
  • אתםתְּטוּרְטְרוּ/תְּטֻרְטְרוּ
    atemteturteru/teturteru
  • אתןתְּטוּרְטְרוּ/תְּטוּרְטַרְנָה/תְּטֻרְטְרוּ/תְּטֻרְטַרְנָה
    atenteturteru/teturtarna/teturteru/teturtarna
  • הםיְטוּרְטְרוּ/יְטֻרְטְרוּ
    hemyeturteru/yeturteru
  • הןיְטוּרְטְרוּ/תְּטוּרְטַרְנָה/יְטֻרְטְרוּ/תְּטֻרְטַרְנָה
    henyeturteru/teturtarna/yeturteru/teturtarna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל טֻרְטַר בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "טֻרְטַר", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: תֻּדְלַק, קֻשְׁקַשׁ, כֻּרְסַם
        פרסום