הטיות פועל לְהִצְטָרֵךְ

X
הטה
ארגז כלים:  צורות

בניין התפעל

Verbs in binyan hitpa’el begin with הת- in past tense and מת- in present tense. They often have reflexive meaning

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמִצְטָרֵךְ
    ani/ata/humitztarekh
  • אני/את/היאמִצְטָרֶכֶת
    ani/at/himitztarekhet
  • אנחנו/אתם/הןמִצְטָרְכִים
    anakhnu/atem/henmitztarkhim
  • נחנו/אתן/הןמִצְטָרְכוֹת
    נחנו/aten/henmitztarkhot

Past

  • אניהִצְטָרַכְתִּי
    anihitztarakhti
  • אתההִצְטָרַכְתָּ
    atahitztarakhta
  • אתהִצְטָרַכְתְּ
    athitztarakht
  • הואהִצְטָרֵךְ
    huhitztarekh
  • היאהִצְטָרְכָה
    hihitztarkha
  • אנחנוהִצְטָרַכְנוּ
    anakhnuhitztarakhnu
  • אתםהִצְטָרַכְתֶּם
    atemhitztarakhtem
  • אתןהִצְטָרַכְתֶּן
    atenhitztarakhten
  • הםהִצְטָרְכוּ
    hemhitztarkhu
  • הןהִצְטָרְכוּ
    henhitztarkhu

Future

  • אניאֶצְטָרֵךְ
    anietztarekh
  • אתהתִּצְטָרֵךְ
    atatitztarekh
  • אתתִּצְטָרְכִי
    attitztarkhi
  • הואיִצְטָרֵךְ
    huyitztarekh
  • היאתִּצְטָרֵךְ
    hititztarekh
  • אנחנונִצְטָרֵךְ
    anakhnunitztarekh
  • אתםתִּצְטָרְכוּ
    atemtitztarkhu
  • אתןתִּצְטָרֵכְנָה/תִּצְטָרְכוּ
    atentitztarekhna/titztarkhu
  • הםיִצְטָרְכוּ
    hemyitztarkhu
  • הןתִּצְטָרֵכְנָה/יִצְטָרְכוּ
    hentitztarekhna/yitztarkhu

Imperative

  • אתההִצְטָרֵךְ
    atahitztarekh
  • אתהִצְטָרְכִי
    athitztarkhi
  • אתםהִצְטָרְכוּ
    atemhitztarkhu
  • אתןהִצְטָרֵכְנָה/הִצְטָרְכוּ
    atenhitztarekhna/hitztarkhu

Passive Participle

    Infinitive

    • לְהִצְטָרֵךְ
      lehitztarekh
    פרסום
    הטיות הפועל לְהִצְטָרֵךְ בכל זמנים, מודוס וגופות.
    חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "לְהִצְטָרֵךְ", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
    פעלים דומים בעברית: לְהִצְטָרֵד
    פרסום