Download New

הטיות פועל לִנְגּוֹחַ (II)

X
הטה

Binyan qal (also known as binyan pa’al) is the most common binyan. It does not have any prefix in past or present tenses, and there is no pattern to the meaning of verbs in this binyan

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואנוֹגֵחַ
    ani/ata/hunogeakh
  • אני/את/היאנוֹגַחַת
    ani/at/hinogakhat
  • אנחנו/אתם/הןנוֹגְחִים
    anakhnu/atem/hennogkhim
  • נחנו/אתן/הןנוֹגְחוֹת
    נחנו/aten/hennogkhot

Past

  • אנינָגַחְתִּי
    aninagakhti
  • אתהנָגַחְתָּ
    atanagakhta
  • אתנָגַחְתְּ/נָגַחַתְּ
    atnagakht/nagakhat
  • הואנָגַח
    hunagakh
  • היאנָגְחָה
    hinagkha
  • אנחנונָגַחְנוּ
    anakhnunagakhnu
  • אתםנְגַחְתֶּם
    atemnegakhtem
  • אתןנְגַחְתֶּן
    atennegakhten
  • הםנָגְחוּ
    hemnagkhu
  • הןנָגְחוּ
    hennagkhu

Future

  • אניאֶגַּח
    aniegakh
  • אתהתִּיגַּח/תִּגַּח
    atatigakh/tigakh
  • אתתִּיגְּחִי/תִּגְּחִי
    attigkhi/tigkhi
  • הואיִיגַּח/יִגַּח
    huyigakh/yigakh
  • היאתִּיגַּח/תִּגַּח
    hitigakh/tigakh
  • אנחנונִיגַּח/נִגַּח
    anakhnunigakh/nigakh
  • אתםתִּיגְּחוּ/תִּגְּחוּ
    atemtigkhu/tigkhu
  • אתןתִּיגַּחְנָה/תִּיגְּחוּ/תִּגַּחְנָה/תִּגְּחוּ
    atentigakhna/tigkhu/tigakhna/tigkhu
  • הםיִיגְּחוּ/יִגְּחוּ
    hemyigkhu/yigkhu
  • הןתִּיגַּחְנָה/יִיגְּחוּ/יִגְּחוּ/תִּגַּחְנָה
    hentigakhna/yigkhu/yigkhu/tigakhna

Imperative

  • אתהגַּח
    atagakh
  • אתגְּחִי
    atgkhi
  • אתםגְּחוּ
    atemgkhu
  • אתןגְּחוּ/גַּחְנָה
    atengkhu/gakhna

Passive Participle

    Infinitive

    • לִנְגּוֹחַ/לִנְגֹּחַ
      lingoakh/lingoakh
    פרסום
    הטיות הפועל לִנְגּוֹחַ (II) בכל זמנים, מודוס וגופות.
    חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "לִנְגּוֹחַ (II)", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
    פעלים דומים בעברית: לִנְגּוֹעַ, לִנְפּוֹחַ, לִנְגּוֹהַ
    פרסום