הטיות פועל לַחֲפוֹר

X
הטה

בניין קל

Binyan qal (also known as binyan pa’al) is the most common binyan. It does not have any prefix in past or present tenses, and there is no pattern to the meaning of verbs in this binyan

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואחוֹפֵר
    ani/ata/hukhofer
  • אני/את/היאחוֹפֶרֶת
    ani/at/hikhoferet
  • אנחנו/אתם/הןחוֹפְרִים
    anakhnu/atem/henkhofrim
  • נחנו/אתן/הןחוֹפְרוֹת
    נחנו/aten/henkhofrot

Past

  • אניחָפַרְתִּי
    anikhafarti
  • אתהחָפַרְתָּ
    atakhafarta
  • אתחָפַרְתְּ
    atkhafart
  • הואחָפַר
    hukhafar
  • היאחָפְרָה
    hikhafra
  • אנחנוחָפַרְנוּ
    anakhnukhafarnu
  • אתםחֲפַרְתֶּם
    atemkhafartem
  • אתןחֲפַרְתֶּן
    atenkhafarten
  • הםחָפְרוּ
    hemkhafru
  • הןחָפְרוּ
    henkhafru

Future

  • אניאֶחֱפוֹר/אֶחֱפֹר
    aniekhefor/ekhefor
  • אתהתַּחֲפוֹר/תַּחֲפֹר
    atatakhafor/takhafor
  • אתתַּחַפְרִי
    attakhafri
  • הואיַחֲפוֹר/יַחֲפֹר
    huyakhafor/yakhafor
  • היאתַּחֲפוֹר/תַּחֲפֹר
    hitakhafor/takhafor
  • אנחנונַחֲפוֹר/נַחֲפֹר
    anakhnunakhafor/nakhafor
  • אתםתַּחַפְרוּ
    atemtakhafru
  • אתןתַּחַפְרוּ/תַּחֲפוֹרְנָה/תַּחֲפֹרְנָה
    atentakhafru/takhaforna/takhaforna
  • הםיַחַפְרוּ
    hemyakhafru
  • הןיַחַפְרוּ/תַּחֲפוֹרְנָה/תַּחֲפֹרְנָה
    henyakhafru/takhaforna/takhaforna

Imperative

  • אתהחֲפוֹר/חֲפֹר
    atakhafor/khafor
  • אתחִפְרִי
    atkhifri
  • אתםחִפְרוּ
    atemkhifru
  • אתןחִפְרוּ/חֲפוֹרְנָה/חֲפֹרְנָה
    atenkhifru/khaforna/khaforna

Passive Participle

    Infinitive

    • לַחֲפוֹר/לַחֲפֹר
      lakhafor/lakhafor
    פרסום
    הטיות הפועל לַחֲפוֹר בכל זמנים, מודוס וגופות.
    חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "לַחֲפוֹר", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
    פעלים דומים בעברית: לַהֲרוֹס, לַעֲזוֹר, לַעֲרוֹף
    פרסום