הטיות פועל מֻדַּר

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְמוּדָּר/מְמֻדָּר
    ani/ata/humemudar/memudar
  • אני/את/היאמְמוּדֶּרֶת/מְמֻדֶּרֶת
    ani/at/himemuderet/memuderet
  • אנחנו/אתם/הןמְמוּדָּרִים/מְמֻדָּרִים
    anakhnu/atem/henmemudarim/memudarim
  • נחנו/אתן/הןמְמוּדָּרוֹת/מְמֻדָּרוֹת
    נחנו/aten/henmemudarot/memudarot

Past

  • אנימוּדַּרְתִּי/מֻדַּרְתִּי
    animudarti/mudarti
  • אתהמוּדַּרְתָּ/מֻדַּרְתָּ
    atamudarta/mudarta
  • אתמוּדַּרְתְּ/מֻדַּרְתְּ
    atmudart/mudart
  • הואמֻדַּר/מוּדַּר
    humudar/mudar
  • היאמוּדְּרָה/מֻדְּרָה
    himudra/mudra
  • אנחנומוּדַּרְנוּ/מֻדַּרְנוּ
    anakhnumudarnu/mudarnu
  • אתםמוּדַּרְתֶּם/מֻדַּרְתֶּם
    atemmudartem/mudartem
  • אתןמוּדַּרְתֶּן/מֻדַּרְתֶּן
    atenmudarten/mudarten
  • הםמוּדְּרוּ/מֻדְּרוּ
    hemmudru/mudru
  • הןמוּדְּרוּ/מֻדְּרוּ
    henmudru/mudru

Future

  • אניאֲמוּדַּר/אֲמֻדַּר
    aniamudar/amudar
  • אתהתְּמוּדַּר/תְּמֻדַּר
    atatemudar/temudar
  • אתתְּמוּדְּרִי/תְּמֻדְּרִי
    attemudri/temudri
  • הואיְמוּדַּר/יְמֻדַּר
    huyemudar/yemudar
  • היאתְּמוּדַּר/תְּמֻדַּר
    hitemudar/temudar
  • אנחנונְמוּדַּר/נְמֻדַּר
    anakhnunemudar/nemudar
  • אתםתְּמוּדְּרוּ/תְּמֻדְּרוּ
    atemtemudru/temudru
  • אתןתְּמוּדַּרְנָה/תְּמוּדְּרוּ/תְּמֻדַּרְנָה/תְּמֻדְּרוּ
    atentemudarna/temudru/temudarna/temudru
  • הםיְמוּדְּרוּ/יְמֻדְּרוּ
    hemyemudru/yemudru
  • הןתְּמוּדַּרְנָה/יְמוּדְּרוּ/תְּמֻדַּרְנָה/יְמֻדְּרוּ
    hentemudarna/yemudru/temudarna/yemudru

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל מֻדַּר בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "מֻדַּר", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: נֻשַּׁק, צֻדַּד, חֻשַּׁל
        פרסום