הטיות פועל נֻסַּח

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְנוּסָּח/מְנֻסָּח
    ani/ata/humenusakh/menusakh
  • אני/את/היאמְנוּסַּחַת/מְנֻסַּחַת
    ani/at/himenusakhat/menusakhat
  • אנחנו/אתם/הןמְנוּסָּחִים/מְנֻסָּחִים
    anakhnu/atem/henmenusakhim/menusakhim
  • נחנו/אתן/הןמְנוּסָּחוֹת/מְנֻסָּחוֹת
    נחנו/aten/henmenusakhot/menusakhot

Past

  • אנינוּסַּחְתִּי/נֻסַּחְתִּי
    aninusakhti/nusakhti
  • אתהנוּסַּחְתָּ/נֻסַּחְתָּ
    atanusakhta/nusakhta
  • אתנוּסַּחְתְּ/נוּסַּחַתְּ/נֻסַּחְתְּ/נֻסַּחַתְּ
    atnusakht/nusakhat/nusakht/nusakhat
  • הואנֻסַּח/נוּסַּח
    hunusakh/nusakh
  • היאנוּסְּחָה/נֻסְּחָה
    hinuskha/nuskha
  • אנחנונוּסַּחְנוּ/נֻסַּחְנוּ
    anakhnunusakhnu/nusakhnu
  • אתםנוּסַּחְתֶּם/נֻסַּחְתֶּם
    atemnusakhtem/nusakhtem
  • אתןנוּסַּחְתֶּן/נֻסַּחְתֶּן
    atennusakhten/nusakhten
  • הםנוּסְּחוּ/נֻסְּחוּ
    hemnuskhu/nuskhu
  • הןנוּסְּחוּ/נֻסְּחוּ
    hennuskhu/nuskhu

Future

  • אניאֲנוּסַּח/אֲנֻסַּח
    anianusakh/anusakh
  • אתהתְּנוּסַּח/תְּנֻסַּח
    atatenusakh/tenusakh
  • אתתְּנוּסְּחִי/תְּנֻסְּחִי
    attenuskhi/tenuskhi
  • הואיְנוּסַּח/יְנֻסַּח
    huyenusakh/yenusakh
  • היאתְּנוּסַּח/תְּנֻסַּח
    hitenusakh/tenusakh
  • אנחנונְנוּסַּח/נְנֻסַּח
    anakhnunenusakh/nenusakh
  • אתםתְּנוּסְּחוּ/תְּנֻסְּחוּ
    atemtenuskhu/tenuskhu
  • אתןתְּנוּסְּחוּ/תְּנוּסַּחְנָה/תְּנֻסַּחְנָה/תְּנֻסְּחוּ
    atentenuskhu/tenusakhna/tenusakhna/tenuskhu
  • הםיְנוּסְּחוּ/יְנֻסְּחוּ
    hemyenuskhu/yenuskhu
  • הןיְנוּסְּחוּ/תְּנוּסַּחְנָה/יְנֻסְּחוּ/תְּנֻסַּחְנָה
    henyenuskhu/tenusakhna/yenuskhu/tenusakhna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל נֻסַּח בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "נֻסַּח", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: קֻלַּח, קֻפַּח, בֻּטַּח
        פרסום