הטיות פועל נֻצַּח

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְנוּצָּח/מְנֻצָּח
    ani/ata/humenutzakh/menutzakh
  • אני/את/היאמְנוּצַּחַת/מְנֻצַּחַת
    ani/at/himenutzakhat/menutzakhat
  • אנחנו/אתם/הןמְנוּצָּחִים/מְנֻצָּחִים
    anakhnu/atem/henmenutzakhim/menutzakhim
  • נחנו/אתן/הןמְנוּצָּחוֹת/מְנֻצָּחוֹת
    נחנו/aten/henmenutzakhot/menutzakhot

Past

  • אנינוּצַּחְתִּי/נֻצַּחְתִּי
    aninutzakhti/nutzakhti
  • אתהנוּצַּחְתָּ/נֻצַּחְתָּ
    atanutzakhta/nutzakhta
  • אתנוּצַּחַתְּ/נוּצַּחְתְּ/נֻצַּחַתְּ/נֻצַּחְתְּ
    atnutzakhat/nutzakht/nutzakhat/nutzakht
  • הואנֻצַּח/נוּצַּח
    hunutzakh/nutzakh
  • היאנוּצְּחָה/נֻצְּחָה
    hinutzkha/nutzkha
  • אנחנונוּצַּחְנוּ/נֻצַּחְנוּ
    anakhnunutzakhnu/nutzakhnu
  • אתםנוּצַּחְתֶּם/נֻצַּחְתֶּם
    atemnutzakhtem/nutzakhtem
  • אתןנוּצַּחְתֶּן/נֻצַּחְתֶּן
    atennutzakhten/nutzakhten
  • הםנוּצְּחוּ/נֻצְּחוּ
    hemnutzkhu/nutzkhu
  • הןנוּצְּחוּ/נֻצְּחוּ
    hennutzkhu/nutzkhu

Future

  • אניאֲנוּצַּח/אֲנֻצַּח
    anianutzakh/anutzakh
  • אתהתְּנוּצַּח/תְּנֻצַּח
    atatenutzakh/tenutzakh
  • אתתְּנוּצְּחִי/תְּנֻצְּחִי
    attenutzkhi/tenutzkhi
  • הואיְנוּצַּח/יְנֻצַּח
    huyenutzakh/yenutzakh
  • היאתְּנוּצַּח/תְּנֻצַּח
    hitenutzakh/tenutzakh
  • אנחנונְנוּצַּח/נְנֻצַּח
    anakhnunenutzakh/nenutzakh
  • אתםתְּנוּצְּחוּ/תְּנֻצְּחוּ
    atemtenutzkhu/tenutzkhu
  • אתןתְּנוּצַּחְנָה/תְּנוּצְּחוּ/תְּנֻצַּחְנָה/תְּנֻצְּחוּ
    atentenutzakhna/tenutzkhu/tenutzakhna/tenutzkhu
  • הםיְנוּצְּחוּ/יְנֻצְּחוּ
    hemyenutzkhu/yenutzkhu
  • הןתְּנוּצַּחְנָה/יְנוּצְּחוּ/תְּנֻצַּחְנָה/יְנֻצְּחוּ
    hentenutzakhna/yenutzkhu/tenutzakhna/yenutzkhu

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל נֻצַּח בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "נֻצַּח", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: שֻׁסַּע, טֻיַּח, בֻּצַּע
        פרסום