הטיות פועל נֻקָּה

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְנוּקֶּה/מְנֻקֶּה
    ani/ata/humenuke/menuke
  • אני/את/היאמְנוּקָּה/מְנֻקָּה
    ani/at/himenuka/menuka
  • אנחנו/אתם/הןמְנוּקִּים/מְנֻקִּים
    anakhnu/atem/henmenukim/menukim
  • נחנו/אתן/הןמְנוּקּוֹת/מְנֻקּוֹת
    נחנו/aten/henmenukot/menukot

Past

  • אנינוּקֵּיתִי/נוּקִּיתִי/נֻקִּיתִי/נֻקֵּיתִי
    aninuketi/nukiti/nukiti/nuketi
  • אתהנוּקֵּיתָ/נוּקִּיתָ/נֻקֵּיתָ/נֻקִּיתָ
    atanuketa/nukita/nuketa/nukita
  • אתנוּקִּית/נוּקֵּית/נֻקִּית/נֻקֵּית
    atnukit/nuket/nukit/nuket
  • הואנֻקָּה/נוּקָּה
    hunuka/nuka
  • היאנוּקְּתָה/נֻקְּתָה
    hinukta/nukta
  • אנחנונוּקִּינוּ/נוּקֵּינוּ/נֻקִּינוּ/נֻקֵּינוּ
    anakhnunukinu/nukenu/nukinu/nukenu
  • אתםנוּקִּיתֶם/נוּקֵּיתֶם/נֻקֵּיתֶם/נֻקִּיתֶם
    atemnukitem/nuketem/nuketem/nukitem
  • אתןנוּקִּיתֶן/נוּקֵּיתֶן/נֻקִּיתֶן/נֻקֵּיתֶן
    atennukiten/nuketen/nukiten/nuketen
  • הםנוּקּוּ/נֻקּוּ
    hemnuku/nuku
  • הןנוּקּוּ/נֻקּוּ
    hennuku/nuku

Future

  • אניאֲנוּקֶּה/אֲנֻקֶּה
    anianuke/anuke
  • אתהתְּנוּקֶּה/תְּנֻקֶּה
    atatenuke/tenuke
  • אתתְּנוּקִּי/תְּנֻקִּי
    attenuki/tenuki
  • הואיְנוּקֶּה/יְנֻקֶּה
    huyenuke/yenuke
  • היאתְּנוּקֶּה/תְּנֻקֶּה
    hitenuke/tenuke
  • אנחנונְנוּקֶּה/נְנֻקֶּה
    anakhnunenuke/nenuke
  • אתםתְּנוּקּוּ/תְּנֻקּוּ
    atemtenuku/tenuku
  • אתןתְּנוּקֶּינָה/תְּנוּקּוּ/תְּנֻקֶּינָה/תְּנֻקּוּ
    atentenukeyna/tenuku/tenukeyna/tenuku
  • הםיְנוּקּוּ/יְנֻקּוּ
    hemyenuku/yenuku
  • הןתְּנוּקֶּינָה/יְנוּקּוּ/תְּנֻקֶּינָה/יְנֻקּוּ
    hentenukeyna/yenuku/tenukeyna/yenuku

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל נֻקָּה בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "נֻקָּה", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: כֻּנָּה, עֻבָּה
        פרסום