הטיות פועל פֻּחַת

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְפוּחָת/מְפֻחָת
    ani/ata/humefukhat/mefukhat
  • אני/את/היאמְפוּחֶתֶת/מְפֻחֶתֶת
    ani/at/himefukhetet/mefukhetet
  • אנחנו/אתם/הןמְפוּחָתִים/מְפֻחָתִים
    anakhnu/atem/henmefukhatim/mefukhatim
  • נחנו/אתן/הןמְפוּחָתוֹת/מְפֻחָתוֹת
    נחנו/aten/henmefukhatot/mefukhatot

Past

  • אניפּוּחַתִּי/פֻּחַתִּי
    anipukhati/pukhati
  • אתהפּוּחַתָּ/פֻּחַתָּ
    atapukhata/pukhata
  • אתפּוּחַתְּ/פֻּחַתְּ
    atpukhat/pukhat
  • הואפֻּחַת/פּוּחַת
    hupukhat/pukhat
  • היאפּוּחְתָה/פֻּחְתָה
    hipukhta/pukhta
  • אנחנופּוּחַתְנוּ/פֻּחַתְנוּ
    anakhnupukhatnu/pukhatnu
  • אתםפּוּחַתֶּם/פֻּחַתֶּם
    atempukhatem/pukhatem
  • אתןפּוּחַתֶּן/פֻּחַתֶּן
    atenpukhaten/pukhaten
  • הםפּוּחְתוּ/פֻּחְתוּ
    hempukhtu/pukhtu
  • הןפּוּחְתוּ/פֻּחְתוּ
    henpukhtu/pukhtu

Future

  • אניאֲפוּחַת/אֲפֻחַת
    aniafukhat/afukhat
  • אתהתְּפוּחַת/תְּפֻחַת
    atatefukhat/tefukhat
  • אתתְּפוּחְתִי/תְּפֻחְתִי
    attefukhti/tefukhti
  • הואיְפוּחַת/יְפֻחַת
    huyefukhat/yefukhat
  • היאתְּפוּחַת/תְּפֻחַת
    hitefukhat/tefukhat
  • אנחנונְפוּחַת/נְפֻחַת
    anakhnunefukhat/nefukhat
  • אתםתְּפוּחְתוּ/תְּפֻחְתוּ
    atemtefukhtu/tefukhtu
  • אתןתְּפוּחְתוּ/תְּפוּחַתְנָה/תְּפֻחְתוּ/תְּפֻחַתְנָה
    atentefukhtu/tefukhatna/tefukhtu/tefukhatna
  • הםיְפוּחְתוּ/יְפֻחְתוּ
    hemyefukhtu/yefukhtu
  • הןיְפוּחְתוּ/תְּפוּחַתְנָה/יְפֻחְתוּ/תְּפֻחַתְנָה
    henyefukhtu/tefukhatna/yefukhtu/tefukhatna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל פֻּחַת בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "פֻּחַת", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: אֻיַּת, בֻּיַּת
        פרסום