הטיות פועל פֻּטַּר

X
הטה

בניין פועל

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

פרסום

Present

  • אני/אתה/הואמְפוּטָּר/מְפֻטָּר
    ani/ata/humefutar/mefutar
  • אני/את/היאמְפוּטֶּרֶת/מְפֻטֶּרֶת
    ani/at/himefuteret/mefuteret
  • אנחנו/אתם/הןמְפוּטָּרִים/מְפֻטָּרִים
    anakhnu/atem/henmefutarim/mefutarim
  • נחנו/אתן/הןמְפוּטָּרוֹת/מְפֻטָּרוֹת
    נחנו/aten/henmefutarot/mefutarot

Past

  • אניפּוּטַּרְתִּי/פֻּטַּרְתִּי
    aniputarti/putarti
  • אתהפּוּטַּרְתָּ/פֻּטַּרְתָּ
    ataputarta/putarta
  • אתפּוּטַּרְתְּ/פֻּטַּרְתְּ
    atputart/putart
  • הואפֻּטַּר/פּוּטַּר
    huputar/putar
  • היאפּוּטְּרָה/פֻּטְּרָה
    hiputra/putra
  • אנחנופּוּטַּרְנוּ/פֻּטַּרְנוּ
    anakhnuputarnu/putarnu
  • אתםפּוּטַּרְתֶּם/פֻּטַּרְתֶּם
    atemputartem/putartem
  • אתןפּוּטַּרְתֶּן/פֻּטַּרְתֶּן
    atenputarten/putarten
  • הםפּוּטְּרוּ/פֻּטְּרוּ
    hemputru/putru
  • הןפּוּטְּרוּ/פֻּטְּרוּ
    henputru/putru

Future

  • אניאֲפוּטַּר/אֲפֻטַּר
    aniafutar/afutar
  • אתהתְּפוּטַּר/תְּפֻטַּר
    atatefutar/tefutar
  • אתתְּפוּטְּרִי/תְּפֻטְּרִי
    attefutri/tefutri
  • הואיְפוּטַּר/יְפֻטַּר
    huyefutar/yefutar
  • היאתְּפוּטַּר/תְּפֻטַּר
    hitefutar/tefutar
  • אנחנונְפוּטַּר/נְפֻטַּר
    anakhnunefutar/nefutar
  • אתםתְּפוּטְּרוּ/תְּפֻטְּרוּ
    atemtefutru/tefutru
  • אתןתְּפוּטְּרוּ/תְּפוּטַּרְנָה/תְּפֻטְּרוּ/תְּפֻטַּרְנָה
    atentefutru/tefutarna/tefutru/tefutarna
  • הםיְפוּטְּרוּ/יְפֻטְּרוּ
    hemyefutru/yefutru
  • הןתְּפוּטַּרְנָה/יְפוּטְּרוּ/תְּפֻטַּרְנָה/יְפֻטְּרוּ
    hentefutarna/yefutru/tefutarna/yefutru

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        פרסום
        הטיות הפועל פֻּטַּר בכל זמנים, מודוס וגופות.
        חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "פֻּטַּר", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
        פעלים דומים בעברית: רֻתַּק, גֻּיַּס, עֻקַּל
        פרסום