Download New

הטיות פועל تَأَرْجَحَ בערבית

X
הטה
פרסום

Active

Past

  • أَنَاتَأَرْجَحْتُ
    anataʾarjaHtu
  • أَنْتَتَأَرْجَحْتَ
    antataʾarjaHta
  • أَنْتِتَأَرْجَحْتِ
    antitaʾarjaHti
  • هُوَتَأَرْجَحَ
    huwataʾarjaHa
  • هِيَتَأَرْجَحَتْ
    hiyataʾarjaHat
  • أَنْتُمَاتَأَرْجَحْتُمَا
    antumaataʾarjaHtumaa
  • هُمَاتَأَرْجَحَا
    humaataʾarjaHaa
  • هُمَاتَأَرْجَحَتَا
    humaataʾarjaHataa
  • نَحْنُتَأَرْجَحْنَا
    naHnutaʾarjaHnaa
  • أَنْتُمْتَأَرْجَحْتُمْ
    antumtaʾarjaHtum
  • أَنْتُنَّتَأَرْجَحْتُنَّ
    antunnataʾarjaHtunna
  • هُمْتَأَرْجَحُوا
    humtaʾarjaHuu
  • هُنَّتَأَرْجَحْنَ
    hunnataʾarjaHna

Present

  • أَنَاأَتَأَرْجَحُ
    anaʾataʾarjaHu
  • أَنْتَتَتَأَرْجَحُ
    antatataʾarjaHu
  • أَنْتِتَتَأَرْجَحِينَ
    antitataʾarjaHiina
  • هُوَيَتَأَرْجَحُ
    huwayataʾarjaHu
  • هِيَتَتَأَرْجَحُ
    hiyatataʾarjaHu
  • أَنْتُمَاتَتَأَرْجَحَانِ
    antumaatataʾarjaHaani
  • هُمَايَتَأَرْجَحَانِ
    humaayataʾarjaHaani
  • هُمَاتَتَأَرْجَحَانِ
    humaatataʾarjaHaani
  • نَحْنُنَتَأَرْجَحُ
    naHnunataʾarjaHu
  • أَنْتُمْتَتَأَرْجَحُونَ
    antumtataʾarjaHuuna
  • أَنْتُنَّتَتَأَرْجَحْنَ
    antunnatataʾarjaHna
  • هُمْيَتَأَرْجَحُونَ
    humyataʾarjaHuuna
  • هُنَّيَتَأَرْجَحْنَ
    hunnayataʾarjaHna

Subjunctive

  • أَنَاأَتَأَرْجَحَ
    anaʾataʾarjaHa
  • أَنْتَتَتَأَرْجَحَ
    antatataʾarjaHa
  • أَنْتِتَتَأَرْجَحِي
    antitataʾarjaHii
  • هُوَيَتَأَرْجَحَ
    huwayataʾarjaHa
  • هِيَتَتَأَرْجَحَ
    hiyatataʾarjaHa
  • أَنْتُمَاتَتَأَرْجَحَا
    antumaatataʾarjaHaa
  • هُمَايَتَأَرْجَحَا
    humaayataʾarjaHaa
  • هُمَاتَتَأَرْجَحَا
    humaatataʾarjaHaa
  • نَحْنُنَتَأَرْجَحَ
    naHnunataʾarjaHa
  • أَنْتُمْتَتَأَرْجَحُوا
    antumtataʾarjaHuu
  • أَنْتُنَّتَتَأَرْجَحْنَ
    antunnatataʾarjaHna
  • هُمْيَتَأَرْجَحُوا
    humyataʾarjaHuu
  • هُنَّيَتَأَرْجَحْنَ
    hunnayataʾarjaHna

Passive

Jussive

  • أَنَاأَتَأَرْجَحْ
    anaʾataʾarjaH
  • أَنْتَتَتَأَرْجَحْ
    antatataʾarjaH
  • أَنْتِتَتَأَرْجَحِي
    antitataʾarjaHii
  • هُوَيَتَأَرْجَحْ
    huwayataʾarjaH
  • هِيَتَتَأَرْجَحْ
    hiyatataʾarjaH
  • أَنْتُمَاتَتَأَرْجَحَا
    antumaatataʾarjaHaa
  • هُمَايَتَأَرْجَحَا
    humaayataʾarjaHaa
  • هُمَاتَتَأَرْجَحَا
    humaatataʾarjaHaa
  • نَحْنُنَتَأَرْجَحْ
    naHnunataʾarjaH
  • أَنْتُمْتَتَأَرْجَحُوا
    antumtataʾarjaHuu
  • أَنْتُنَّتَتَأَرْجَحْنَ
    antunnatataʾarjaHna
  • هُمْيَتَأَرْجَحُوا
    humyataʾarjaHuu
  • هُنَّيَتَأَرْجَحْنَ
    hunnayataʾarjaHna

Past

  • أَنَاتُؤُرْجِحْتُ
    anatuʾurjiHtu
  • أَنْتَتُؤُرْجِحْتَ
    antatuʾurjiHta
  • أَنْتِتُؤُرْجِحْتِ
    antituʾurjiHti
  • هُوَتُؤُرْجِحَ
    huwatuʾurjiHa
  • هِيَتُؤُرْجِحَتْ
    hiyatuʾurjiHat
  • أَنْتُمَاتُؤُرْجِحْتُمَا
    antumaatuʾurjiHtumaa
  • هُمَاتُؤُرْجِحَا
    humaatuʾurjiHaa
  • هُمَاتُؤُرْجِحَتَا
    humaatuʾurjiHataa
  • نَحْنُتُؤُرْجِحْنَا
    naHnutuʾurjiHnaa
  • أَنْتُمْتُؤُرْجِحْتُمْ
    antumtuʾurjiHtum
  • أَنْتُنَّتُؤُرْجِحْتُنَّ
    antunnatuʾurjiHtunna
  • هُمْتُؤُرْجِحُوا
    humtuʾurjiHuu
  • هُنَّتُؤُرْجِحْنَ
    hunnatuʾurjiHna

Present

  • أَنَاأُتَأَرْجَحُ
    anaʾutaʾarjaHu
  • أَنْتَتُتَأَرْجَحُ
    antatutaʾarjaHu
  • أَنْتِتُتَأَرْجَحِينَ
    antitutaʾarjaHiina
  • هُوَيُتَأَرْجَحُ
    huwayutaʾarjaHu
  • هِيَتُتَأَرْجَحُ
    hiyatutaʾarjaHu
  • أَنْتُمَاتُتَأَرْجَحَانِ
    antumaatutaʾarjaHaani
  • هُمَايُتَأَرْجَحَانِ
    humaayutaʾarjaHaani
  • هُمَاتُتَأَرْجَحَانِ
    humaatutaʾarjaHaani
  • نَحْنُنُتَأَرْجَحُ
    naHnunutaʾarjaHu
  • أَنْتُمْتُتَأَرْجَحُونَ
    antumtutaʾarjaHuuna
  • أَنْتُنَّتُتَأَرْجَحْنَ
    antunnatutaʾarjaHna
  • هُمْيُتَأَرْجَحُونَ
    humyutaʾarjaHuuna
  • هُنَّيُتَأَرْجَحْنَ
    hunnayutaʾarjaHna

Subjunctive

  • أَنَاأُتَأَرْجَحَ
    anaʾutaʾarjaHa
  • أَنْتَتُتَأَرْجَحَ
    antatutaʾarjaHa
  • أَنْتِتُتَأَرْجَحِي
    antitutaʾarjaHii
  • هُوَيُتَأَرْجَحَ
    huwayutaʾarjaHa
  • هِيَتُتَأَرْجَحَ
    hiyatutaʾarjaHa
  • أَنْتُمَاتُتَأَرْجَحَا
    antumaatutaʾarjaHaa
  • هُمَايُتَأَرْجَحَا
    humaayutaʾarjaHaa
  • هُمَاتُتَأَرْجَحَا
    humaatutaʾarjaHaa
  • نَحْنُنُتَأَرْجَحَ
    naHnunutaʾarjaHa
  • أَنْتُمْتُتَأَرْجَحُوا
    antumtutaʾarjaHuu
  • أَنْتُنَّتُتَأَرْجَحْنَ
    antunnatutaʾarjaHna
  • هُمْيُتَأَرْجَحُوا
    humyutaʾarjaHuu
  • هُنَّيُتَأَرْجَحْنَ
    hunnayutaʾarjaHna

Jussive

  • أَنَاأُتَأَرْجَحْ
    anaʾutaʾarjaH
  • أَنْتَتُتَأَرْجَحْ
    antatutaʾarjaH
  • أَنْتِتُتَأَرْجَحِي
    antitutaʾarjaHii
  • هُوَيُتَأَرْجَحْ
    huwayutaʾarjaH
  • هِيَتُتَأَرْجَحْ
    hiyatutaʾarjaH
  • أَنْتُمَاتُتَأَرْجَحَا
    antumaatutaʾarjaHaa
  • هُمَايُتَأَرْجَحَا
    humaayutaʾarjaHaa
  • هُمَاتُتَأَرْجَحَا
    humaatutaʾarjaHaa
  • نَحْنُنُتَأَرْجَحْ
    naHnunutaʾarjaH
  • أَنْتُمْتُتَأَرْجَحُوا
    antumtutaʾarjaHuu
  • أَنْتُنَّتُتَأَرْجَحْنَ
    antunnatutaʾarjaHna
  • هُمْيُتَأَرْجَحُوا
    humyutaʾarjaHuu
  • هُنَّيُتَأَرْجَحْنَ
    hunnayutaʾarjaHna

Imperative

  • أَنْتَتَأَرْجَحْ
    antataʾarjaH
  • أَنْتِتَأَرْجَحِي
    antitaʾarjaHii
  • أَنْتُمَاتَأَرْجَحَا
    antumaataʾarjaHaa
  • أَنْتُمْتَأَرْجَحُوا
    antumtaʾarjaHuu
  • أَنْتُنَّتَأَرْجَحْنَ
    antunnataʾarjaHna

Participles

Active

  • مُتَأَرْجِح
    mutaʾarjiH

Passive

  • مُتَأَرْجَح
    mutaʾarjaH

Verbal noun

  • تَأَرْجُح
    taʾarjuH
פרסום
הטיות הפועל تَأَرْجَحَ בכל זמנים, מודוס וגופות.
חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "تَأَرْجَحَ", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
פרסום