Download New

הטיות פועל ضَارَّ בערבית

X
הטה
פרסום

Active

Past

  • أَنَاضَارَرْتُ
    anaDaarartu
  • أَنْتَضَارَرْتَ
    antaDaararta
  • أَنْتِضَارَرْتِ
    antiDaararti
  • هُوَضَارَّ/ضَارَرَ
    huwaDaarra/Daarara
  • هِيَضَارَّتْ/ضَارَرَتْ
    hiyaDaarrat/Daararat
  • أَنْتُمَاضَارَرْتُمَا
    antumaaDaarartumaa
  • هُمَاضَارَّا/ضَارَرَا
    humaaDaarraa/Daararaa
  • هُمَاضَارَّتَا/ضَارَرَتَا
    humaaDaarrataa/Daararataa
  • نَحْنُضَارَرْنَا
    naHnuDaararnaa
  • أَنْتُمْضَارَرْتُمْ
    antumDaarartum
  • أَنْتُنَّضَارَرْتُنَّ
    antunnaDaarartunna
  • هُمْضَارُّوا/ضَارَرُوا
    humDaarruu/Daararuu
  • هُنَّضَارَرْنَ
    hunnaDaararna

Present

  • أَنَاأُضَارُّ/أُضَارِرُ
    anaʾuDaarru/ʾuDaariru
  • أَنْتَتُضَارُّ/تُضَارِرُ
    antatuDaarru/tuDaariru
  • أَنْتِتُضَارِّينَ/تُضَارِرِينَ
    antituDaarriina/tuDaaririina
  • هُوَيُضَارُّ/يُضَارِرُ
    huwayuDaarru/yuDaariru
  • هِيَتُضَارُّ/تُضَارِرُ
    hiyatuDaarru/tuDaariru
  • أَنْتُمَاتُضَارَّانِ/تُضَارِرَانِ
    antumaatuDaarraani/tuDaariraani
  • هُمَايُضَارَّانِ/يُضَارِرَانِ
    humaayuDaarraani/yuDaariraani
  • هُمَاتُضَارَّانِ/تُضَارِرَانِ
    humaatuDaarraani/tuDaariraani
  • نَحْنُنُضَارُّ/نُضَارِرُ
    naHnunuDaarru/nuDaariru
  • أَنْتُمْتُضَارُّونَ/تُضَارِرُونَ
    antumtuDaarruuna/tuDaariruuna
  • أَنْتُنَّتُضَارِرْنَ
    antunnatuDaarirna
  • هُمْيُضَارُّونَ/يُضَارِرُونَ
    humyuDaarruuna/yuDaariruuna
  • هُنَّيُضَارِرْنَ
    hunnayuDaarirna

Subjunctive

  • أَنَاأُضَارَّ/أُضَارِرَ
    anaʾuDaarra/ʾuDaarira
  • أَنْتَتُضَارَّ/تُضَارِرَ
    antatuDaarra/tuDaarira
  • أَنْتِتُضَارِّي/تُضَارِرِي
    antituDaarrii/tuDaaririi
  • هُوَيُضَارَّ/يُضَارِرَ
    huwayuDaarra/yuDaarira
  • هِيَتُضَارَّ/تُضَارِرَ
    hiyatuDaarra/tuDaarira
  • أَنْتُمَاتُضَارَّا/تُضَارِرَا
    antumaatuDaarraa/tuDaariraa
  • هُمَايُضَارَّا/يُضَارِرَا
    humaayuDaarraa/yuDaariraa
  • هُمَاتُضَارَّا/تُضَارِرَا
    humaatuDaarraa/tuDaariraa
  • نَحْنُنُضَارَّ/نُضَارِرَ
    naHnunuDaarra/nuDaarira
  • أَنْتُمْتُضَارُّوا/تُضَارِرُوا
    antumtuDaarruu/tuDaariruu
  • أَنْتُنَّتُضَارِرْنَ
    antunnatuDaarirna
  • هُمْيُضَارُّوا/يُضَارِرُوا
    humyuDaarruu/yuDaariruu
  • هُنَّيُضَارِرْنَ
    hunnayuDaarirna

Passive

Jussive

  • أَنَاأُضَارَّ/أُضَارِّ/أُضَارِرْ
    anaʾuDaarra/ʾuDaarri/ʾuDaarir
  • أَنْتَتُضَارَّ/تُضَارِّ/تُضَارِرْ
    antatuDaarra/tuDaarri/tuDaarir
  • أَنْتِتُضَارِّي/تُضَارِرِي
    antituDaarrii/tuDaaririi
  • هُوَيُضَارَّ/يُضَارِّ/يُضَارِرْ
    huwayuDaarra/yuDaarri/yuDaarir
  • هِيَتُضَارَّ/تُضَارِّ/تُضَارِرْ
    hiyatuDaarra/tuDaarri/tuDaarir
  • أَنْتُمَاتُضَارَّا/تُضَارِرَا
    antumaatuDaarraa/tuDaariraa
  • هُمَايُضَارَّا/يُضَارِرَا
    humaayuDaarraa/yuDaariraa
  • هُمَاتُضَارَّا/تُضَارِرَا
    humaatuDaarraa/tuDaariraa
  • نَحْنُنُضَارَّ/نُضَارِّ/نُضَارِرْ
    naHnunuDaarra/nuDaarri/nuDaarir
  • أَنْتُمْتُضَارُّوا/تُضَارِرُوا
    antumtuDaarruu/tuDaariruu
  • أَنْتُنَّتُضَارِرْنَ
    antunnatuDaarirna
  • هُمْيُضَارُّوا/يُضَارِرُوا
    humyuDaarruu/yuDaariruu
  • هُنَّيُضَارِرْنَ
    hunnayuDaarirna

Past

  • أَنَاضُورِرْتُ
    anaDuurirtu
  • أَنْتَضُورِرْتَ
    antaDuurirta
  • أَنْتِضُورِرْتِ
    antiDuurirti
  • هُوَضُورِرَ
    huwaDuurira
  • هِيَضُورِرَتْ
    hiyaDuurirat
  • أَنْتُمَاضُورِرْتُمَا
    antumaaDuurirtumaa
  • هُمَاضُورِرَا
    humaaDuuriraa
  • هُمَاضُورِرَتَا
    humaaDuurirataa
  • نَحْنُضُورِرْنَا
    naHnuDuurirnaa
  • أَنْتُمْضُورِرْتُمْ
    antumDuurirtum
  • أَنْتُنَّضُورِرْتُنَّ
    antunnaDuurirtunna
  • هُمْضُورِرُوا
    humDuuriruu
  • هُنَّضُورِرْنَ
    hunnaDuurirna

Present

  • أَنَاأُضَارُّ/أُضَارَرُ
    anaʾuDaarru/ʾuDaararu
  • أَنْتَتُضَارُّ/تُضَارَرُ
    antatuDaarru/tuDaararu
  • أَنْتِتُضَارِّينَ/تُضَارَرِينَ
    antituDaarriina/tuDaarariina
  • هُوَيُضَارُّ/يُضَارَرُ
    huwayuDaarru/yuDaararu
  • هِيَتُضَارُّ/تُضَارَرُ
    hiyatuDaarru/tuDaararu
  • أَنْتُمَاتُضَارَّانِ/تُضَارَرَانِ
    antumaatuDaarraani/tuDaararaani
  • هُمَايُضَارَّانِ/يُضَارَرَانِ
    humaayuDaarraani/yuDaararaani
  • هُمَاتُضَارَّانِ/تُضَارَرَانِ
    humaatuDaarraani/tuDaararaani
  • نَحْنُنُضَارُّ/نُضَارَرُ
    naHnunuDaarru/nuDaararu
  • أَنْتُمْتُضَارُّونَ/تُضَارَرُونَ
    antumtuDaarruuna/tuDaararuuna
  • أَنْتُنَّتُضَارَرْنَ
    antunnatuDaararna
  • هُمْيُضَارُّونَ/يُضَارَرُونَ
    humyuDaarruuna/yuDaararuuna
  • هُنَّيُضَارَرْنَ
    hunnayuDaararna

Subjunctive

  • أَنَاأُضَارَّ/أُضَارَرَ
    anaʾuDaarra/ʾuDaarara
  • أَنْتَتُضَارَّ/تُضَارَرَ
    antatuDaarra/tuDaarara
  • أَنْتِتُضَارِّي/تُضَارَرِي
    antituDaarrii/tuDaararii
  • هُوَيُضَارَّ/يُضَارَرَ
    huwayuDaarra/yuDaarara
  • هِيَتُضَارَّ/تُضَارَرَ
    hiyatuDaarra/tuDaarara
  • أَنْتُمَاتُضَارَّا/تُضَارَرَا
    antumaatuDaarraa/tuDaararaa
  • هُمَايُضَارَّا/يُضَارَرَا
    humaayuDaarraa/yuDaararaa
  • هُمَاتُضَارَّا/تُضَارَرَا
    humaatuDaarraa/tuDaararaa
  • نَحْنُنُضَارَّ/نُضَارَرَ
    naHnunuDaarra/nuDaarara
  • أَنْتُمْتُضَارُّوا/تُضَارَرُوا
    antumtuDaarruu/tuDaararuu
  • أَنْتُنَّتُضَارَرْنَ
    antunnatuDaararna
  • هُمْيُضَارُّوا/يُضَارَرُوا
    humyuDaarruu/yuDaararuu
  • هُنَّيُضَارَرْنَ
    hunnayuDaararna

Jussive

  • أَنَاأُضَارَّ/أُضَارِّ/أُضَارَرْ
    anaʾuDaarra/ʾuDaarri/ʾuDaarar
  • أَنْتَتُضَارَّ/تُضَارِّ/تُضَارَرْ
    antatuDaarra/tuDaarri/tuDaarar
  • أَنْتِتُضَارِّي/تُضَارَرِي
    antituDaarrii/tuDaararii
  • هُوَيُضَارَّ/يُضَارِّ/يُضَارَرْ
    huwayuDaarra/yuDaarri/yuDaarar
  • هِيَتُضَارَّ/تُضَارِّ/تُضَارَرْ
    hiyatuDaarra/tuDaarri/tuDaarar
  • أَنْتُمَاتُضَارَّا/تُضَارَرَا
    antumaatuDaarraa/tuDaararaa
  • هُمَايُضَارَّا/يُضَارَرَا
    humaayuDaarraa/yuDaararaa
  • هُمَاتُضَارَّا/تُضَارَرَا
    humaatuDaarraa/tuDaararaa
  • نَحْنُنُضَارَّ/نُضَارِّ/نُضَارَرْ
    naHnunuDaarra/nuDaarri/nuDaarar
  • أَنْتُمْتُضَارُّوا/تُضَارَرُوا
    antumtuDaarruu/tuDaararuu
  • أَنْتُنَّتُضَارَرْنَ
    antunnatuDaararna
  • هُمْيُضَارُّوا/يُضَارَرُوا
    humyuDaarruu/yuDaararuu
  • هُنَّيُضَارَرْنَ
    hunnayuDaararna

Imperative

  • أَنْتَضَارَّ/ضَارِّ/ضَارِرْ
    antaDaarra/Daarri/Daarir
  • أَنْتِضَارِّي/ضَارِرِي
    antiDaarrii/Daaririi
  • أَنْتُمَاضَارَّا/ضَارِرَا
    antumaaDaarraa/Daariraa
  • أَنْتُمْضَارُّوا/ضَارِرُوا
    antumDaarruu/Daariruu
  • أَنْتُنَّضَارِرْنَ
    antunnaDaarirna

Participles

Active

  • مُضَارّ/مُضَارِر
    muDaarr/muDaarir

Passive

  • مُضَارّ/مُضَارَر
    muDaarr/muDaarar

Verbal noun

  • مُضَارَرَة/ضِرَار
    muDaarara/Diraar
פרסום
הטיות הפועל ضَارَّ בכל זמנים, מודוס וגופות.
חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "ضَارَّ", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
פרסום