הטיות פועל enfurecer בפורטוגזית

X
הטה

פועל עזר: ter

צורות הפועל אחרות: enfurecer-se

פרסום

Indicativo

Presente

  • euenfureço
  • tuenfureces
  • ele/ela/vocêenfurece
  • nósenfurecemos
  • vósenfureceis
  • eles/elas/vocêsenfurecem

Pretérito Perfeito

  • euenfureci
  • tuenfureceste
  • ele/ela/vocêenfureceu
  • nósenfurecemos
  • vósenfurecestes
  • eles/elas/vocêsenfureceram

Pretérito Imperfeito

  • euenfurecia
  • tuenfurecias
  • ele/ela/vocêenfurecia
  • nósenfurecíamos
  • vósenfurecíeis
  • eles/elas/vocêsenfureciam

Pretérito Mais-que-Perfeito

  • euenfurecera
  • tuenfureceras
  • ele/ela/vocêenfurecera
  • nósenfurecêramos
  • vósenfurecêreis
  • eles/elas/vocêsenfureceram

Pretérito Perfeito Composto

  • eutenhoenfurecido
  • tutensenfurecido
  • ele/ela/vocêtemenfurecido
  • nóstemosenfurecido
  • vóstendesenfurecido
  • eles/elas/vocêstêmenfurecido

Pretérito Mais-que-Perfeito Composto

  • eutinhaenfurecido
  • tutinhasenfurecido
  • ele/ela/vocêtinhaenfurecido
  • nóstínhamosenfurecido
  • vóstínheisenfurecido
  • eles/elas/vocêstinhamenfurecido

Pretérito Mais-que-Perfeito Anterior

  • eutiveraenfurecido
  • tutiverasenfurecido
  • ele/ela/vocêtiveraenfurecido
  • nóstivéramosenfurecido
  • vóstivéreisenfurecido
  • eles/elas/vocêstiveramenfurecido

Futuro do Presente Simples

  • euenfurecerei
  • tuenfurecerás
  • ele/ela/vocêenfurecerá
  • nósenfureceremos
  • vósenfurecereis
  • eles/elas/vocêsenfurecerão

Futuro do Presente Composto

  • eutereienfurecido
  • tuterásenfurecido
  • ele/ela/vocêteráenfurecido
  • nósteremosenfurecido
  • vóstereisenfurecido
  • eles/elas/vocêsterãoenfurecido

Conjuntivo / Subjuntivo

Presente

  • queeuenfureça
  • quetuenfureças
  • queele/ela/vocêenfureça
  • quenósenfureçamos
  • quevósenfureçais
  • queeles/elas/vocêsenfureçam

Pretérito Perfeito

  • eutenhaenfurecido
  • tutenhasenfurecido
  • ele/ela/vocêtenhaenfurecido
  • nóstenhamosenfurecido
  • vóstenhaisenfurecido
  • eles/elas/vocêstenhamenfurecido

Pretérito Imperfeito

  • seeuenfurecesse
  • setuenfurecesses
  • seele/ela/vocêenfurecesse
  • senósenfurecêssemos
  • sevósenfurecêsseis
  • seeles/elas/vocêsenfurecessem

Pretérito Mais-que-Perfeito Composto

  • eutivesseenfurecido
  • tutivessesenfurecido
  • ele/ela/vocêtivesseenfurecido
  • nóstivéssemosenfurecido
  • vóstivésseisenfurecido
  • eles/elas/vocêstivessemenfurecido

Futuro

  • quandoeuenfurecer
  • quandotuenfureceres
  • quandoele/ela/vocêenfurecer
  • quandonósenfurecermos
  • quandovósenfurecerdes
  • quandoeles/elas/vocêsenfurecerem

Futuro Composto

  • eutiverenfurecido
  • tutiveresenfurecido
  • ele/ela/vocêtiverenfurecido
  • nóstivermosenfurecido
  • vóstiverdesenfurecido
  • eles/elas/vocêstiveremenfurecido

Condicional

Futuro do Pretérito Simples

  • euenfureceria
  • tuenfurecerias
  • ele/ela/vocêenfureceria
  • nósenfureceríamos
  • vósenfureceríeis
  • eles/elas/vocêsenfureceriam

Futuro do Pretérito Composto

  • euteriaenfurecido
  • tuteriasenfurecido
  • ele/ela/vocêteriaenfurecido
  • nósteríamosenfurecido
  • vósteríeisenfurecido
  • eles/elas/vocêsteriamenfurecido

Gerúndio

  • enfurecendo

Infinitivo

  • enfurecer
  • enfureceres
  • enfurecermos
  • enfurecerdes
  • enfurecerem

Imperativo

  • enfurece
  • enfureça
  • enfureçamos
  • enfurecei
  • enfureçam

Imperativo Negativo

  • nãoenfureças
  • nãoenfureça
  • nãoenfureçamos
  • nãoenfureçais
  • nãoenfureçam

Particípio

  • enfurecido
פרסום
הטיות הפועל enfurecer בכל זמנים, מודוס וגופות.
חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "enfurecer", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
פעלים דומים בפורטוגזית: esclarecer, falecer, permanecer
פרסום