הטיות פועל inferir-se בפורטוגזית

X
הטה

פועל עזר: ter

צורות הפועל אחרות: inferir

פרסום

Indicativo

Presente

  • euinfiro-me
  • tuinferes-te
  • ele/ela/vocêinfere-se
  • nósinferimo-nos
  • vósinferis-vos
  • eles/elas/vocêsinferem-se

Pretérito Perfeito

  • euinferi-me
  • tuinferiste-te
  • ele/ela/vocêinferiu-se
  • nósinferimo-nos
  • vósinferistes-vos
  • eles/elas/vocêsinferiram-se

Pretérito Imperfeito

  • euinferia-me
  • tuinferias-te
  • ele/ela/vocêinferia-se
  • nósinferíamo-nos
  • vósinferíeis-vos
  • eles/elas/vocêsinferiam-se

Pretérito Mais-que-Perfeito

  • euinferira-me
  • tuinferiras-te
  • ele/ela/vocêinferira-se
  • nósinferíramo-nos
  • vósinferíreis-vos
  • eles/elas/vocêsinferiram-se

Pretérito Perfeito Composto

  • eutenho-meinferido
  • tutens-teinferido
  • ele/ela/vocêtem-seinferido
  • nóstemo-nosinferido
  • vóstendes-vosinferido
  • eles/elas/vocêstêm-seinferido

Pretérito Mais-que-Perfeito Composto

  • eutinha-meinferido
  • tutinhas-teinferido
  • ele/ela/vocêtinha-seinferido
  • nóstínhamo-nosinferido
  • vóstínheis-vosinferido
  • eles/elas/vocêstinham-seinferido

Pretérito Mais-que-Perfeito Anterior

  • eutivera-meinferido
  • tutiveras-teinferido
  • ele/ela/vocêtivera-seinferido
  • nóstivéramo-nosinferido
  • vóstivéreis-vosinferido
  • eles/elas/vocêstiveram-seinferido

Futuro do Presente Simples

  • euinferir-me-ei
  • tuinferir-te-ás
  • ele/ela/vocêinferir-se-á
  • nósinferir-nos-emos
  • vósinferir-vos-eis
  • eles/elas/vocêsinferir-se-ão

Futuro do Presente Composto

  • euter-me-eiinferido
  • tuter-te-ásinferido
  • ele/ela/vocêter-se-áinferido
  • nóster-nos-emosinferido
  • vóster-vos-eisinferido
  • eles/elas/vocêster-se-ãoinferido

Conjuntivo / Subjuntivo

Presente

  • queeumeinfira
  • quetuteinfiras
  • queele/ela/vocêseinfira
  • quenósnosinfiramos
  • quevósvosinfirais
  • queeles/elas/vocêsseinfiram

Pretérito Perfeito

  • eutenha-meinferido
  • tutenhas-teinferido
  • ele/ela/vocêtenha-seinferido
  • nóstenhamo-nosinferido
  • vóstenhais-vosinferido
  • eles/elas/vocêstenham-seinferido

Pretérito Imperfeito

  • seeumeinferisse
  • setuteinferisses
  • seele/ela/vocêseinferisse
  • senósnosinferíssemos
  • sevósvosinferísseis
  • seeles/elas/vocêsseinferissem

Pretérito Mais-que-Perfeito Composto

  • eutivesse-meinferido
  • tutivesses-teinferido
  • ele/ela/vocêtivesse-seinferido
  • nóstivéssemo-nosinferido
  • vóstivésseis-vosinferido
  • eles/elas/vocêstivessem-seinferido

Futuro

  • quandoeumeinferir
  • quandotuteinferires
  • quandoele/ela/vocêseinferir
  • quandonósnosinferirmos
  • quandovósvosinferirdes
  • quandoeles/elas/vocêsseinferirem

Futuro Composto

  • eutiver-meinferido
  • tutiveres-teinferido
  • ele/ela/vocêtiver-seinferido
  • nóstivermo-nosinferido
  • vóstiverdes-vosinferido
  • eles/elas/vocêstiverem-seinferido

Condicional

Futuro do Pretérito Simples

  • euinferir-me-ia
  • tuinferir-te-ias
  • ele/ela/vocêinferir-se-ia
  • nósinferir-nos-íamos
  • vósinferir-vos-íeis
  • eles/elas/vocêsinferir-se-iam

Futuro do Pretérito Composto

  • euter-me-iainferido
  • tuter-te-iasinferido
  • ele/ela/vocêter-se-iainferido
  • nóster-nos-íamosinferido
  • vóster-vos-íeisinferido
  • eles/elas/vocêster-se-iaminferido

Gerúndio

  • inferindo-me
  • inferindo-te
  • inferindo-se
  • inferindo-nos
  • inferindo-vos

Infinitivo

  • inferir-me
  • inferires-te
  • inferir-se
  • inferirmo-nos
  • inferirdes-vos
  • inferirem-se

Imperativo

  • infere-te
  • infira-se
  • infiramo-nos
  • inferi-vos
  • infiram-se

Imperativo Negativo

  • nãoteinfiras
  • nãoseinfira
  • nãonosinfiramos
  • nãovosinfirais
  • nãoseinfiram

Particípio

  • inferido
פרסום
הטיות הפועל inferir-se בכל זמנים, מודוס וגופות.
חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "inferir-se", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
פעלים דומים בפורטוגזית: indeferir, aferir, interferir
פרסום