הטיות פועל вылечить ברוסית

X
הטה

vylechit'

(perfective)
הדפס

צורות הפועל אחרות: вылечиться

ראה עוד лечить - imperfective

Данный глагол относится ко второму типу спряжения, однако у него отсутствуют некоторые стандартные формы. К данной модели относятся глаголы несовершенного вида. Глагол совершенного вида

פרסום

Изъявительное наклонение

настоящее

    прошедшее

    • я/ты/онвылечил
      ya/ty/onvylechil
    • я/ты/онавылечила
      ya/ty/onavylechila
    • оновылечило
      onovylechilo
    • мы/вы/онивылечили
      my/vy/onivylechili

    будущее

    • явылечу
      yavylechu
    • тывылечишь
      tyvylechish'
    • он/она/оновылечит
      on/ona/onovylechit
    • мывылечим
      myvylechim
    • вывылечите
      vyvylechite
    • онивылечат
      onivylechat

    Деепричастие

    настоящее

      прошедшее

      • вылечив/-ивши
        vylechiv/-ivshi

      Императив

      • тывылечи
        tyvylechi
      • мывылечим/-имте
        myvylechim/-imte
      • вывылечите
        vyvylechite

      Причастие

      активный залог

      • вылечивший
        vylechivshij

      пассивный залог

      • вылеченный
        vylechennyj

      Сослагательное наклонение

      • вылечилбы
        vylechilby
      • вылечилабы
        vylechilaby
      • вылечилобы
        vylechiloby
      • вылечилибы
        vylechiliby
      פרסום
      הטיות הפועל вылечить בכל זמנים, מודוס וגופות.
      חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "вылечить", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
      פעלים דומים ברוסית: затащить, улучшить, научить
      פרסום