הטיות פועל овить ברוסית

X
הטה

ovit'

(perfective)
הדפס

צורות הפועל אחרות: овиться

Данный глагол относится к первому типу спряжения. Глагол имеет отдельную модель в связи с наличием беглой 'и' основе. Глагол совершенного вида

פרסום

Изъявительное наклонение

настоящее

    прошедшее

    • я/ты/оновил
      ya/ty/onovil
    • я/ты/онаовила
      ya/ty/onaovila
    • оноовило
      onoovilo
    • мы/вы/ониовили
      my/vy/oniovili

    будущее

    • яовью
      yaov'yu
    • тыовьёшь
      tyov'yosh'
    • он/она/оноовьёт
      on/ona/onoov'yot
    • мыовьём
      myov'yom
    • выовьёте
      vyov'yote
    • ониовьют
      oniov'yut

    Деепричастие

    настоящее

      прошедшее

      • овив/-ивши
        oviv/-ivshi

      Императив

      • тыовей
        tyovej
      • мыовьём/-ьёмте
        myov'yom/-'yomte
      • выовейте
        vyovejte

      Причастие

      активный залог

      • овивший
        ovivshij

      пассивный залог

      • овитый
        ovityj

      Сослагательное наклонение

      • овилбы
        ovilby
      • овилабы
        ovilaby
      • овилобы
        oviloby
      • овилибы
        oviliby
      פרסום
      הטיות הפועל овить בכל זמנים, מודוס וגופות.
      חפש בהגדרה ובתרגום בהקשר של "овить", עם דוגמאות לשימוש שחולצו מתקשורת בחיים האמיתיים.
      פעלים דומים ברוסית: побить, зашить, завить
      פרסום